سابق NFL بازیکن چاد جانسون فرستاده $1000 به یک فن که رفت و شکست در طول شیوع کروناویروس

چاد جانسون معروف شد به عنوان یک گیرنده گسترده در NFL اما به تازگی تبدیل به بهترین و شناخته شده برای سخاوت خود را با طرفداران. روز پنج شنبه یک کاربر توییتر نشان داد Johnson چگونه تخلیه حساب بانکی خود را تبدیل شده بود در طول بیماری همه گیر کوروناویروس و او کمک کرد تا با ارسال آنها پول است.

طرفداران این مرد با نام مستعار “Ochocinco” می دانم سابق سینسیناتی بنگال ارائه کرده است دست کمک به کسانی که نیاز به قبل از. یک فن به نام Skyler LeGassick دیده بود تعادل خود را از حساب بانکی رویم را اقتصاد است آهسته با توجه به COVID-19 شیوع. او تصمیم گرفت برای رسیدن به جانسون در رسانه های اجتماعی به امید گرفتن کمک های مالی.

LeGassic توییتی در 42 سال در مورد اینکه قادر به رفتن به مک دونالد به دلیل او تا به حال یک تعادل منفی در حساب جاری خود را و تقریبا کاهش حساب پس انداز. او نوشته شده یک تصویر از هر دو تعادل خود را صدای جیر جیر.

“رفت و برای رفتن من mcdanks امروز. Smh. Covid حذف زندگی من به عنوان ما آن را می دانم,” او نوشت.

جانسون متوجه صدای جیر جیر و بی درنگ با خبر بزرگ. از او پرسید: تلاش مرد جوان برای تماس با کاردانی خود را که خواهد و سپس او را به 1000 $از طریق Venmo.

“این غیر قابل قبول است DM @herrfreckles & او به شما ارسال خواهد شد 1k را صرف آن همه در یک مکان.”

Ochocinco را پاسخ تا به حال چند مخالفان که مورد سوال که آیا او در واقع قرار دادن پول است.

“پس از اثبات اگر شما 1k” یک نفر در توییتر نوشت.

در عرض 30 دقیقه LeGassick پاسخ با قدردانی و اثبات که سابق NFL ستاره تا به حال پول فرستاده. او نوشته شده یک تصویر از یک $1,000 Venmo انتقال و تشکر جانسون و دیپلم خود را برای اقدام سریع و سخاوت.

“من واقعا نمی تونم پیدا کردن هر یک از کلمات برای توصیف گذشته 20 دقیقه… @ochocinco @herrfreckles به هر دو yall از شما بسیار سپاسگزارم.”

جانسون شوخی که خود را طرفداران جوان بود در حال حاضر ثروتمند.

“شما f*cking غنی در حال حاضر” او پاسخ داد در حالی که به نقل از صدای جیر جیر.

این دریافت 445 دوست دارد از سابق ورزشکار حرفه ای را 3.3 میلیون پیروان توییتر. بسیاری از نظرات چپ که با تمجید از هدیه سخاوتمندانه به خصوص در طول این بار تلاش.

“یک شخص. با بسیاری از کار هر vibes خوب کمک کند در حال حاضر. قدردانی از شما به عنوان یک انسان” یکی نوشت.

به عنوان پوشش Inquisitr, Johnson, کمک توییتر دنبال جلوگیری از اخراج در ماه فوریه است. زن پست شده متوجه اخراج همراه با تصاویری از ایمیل مکاتبه با او صاحبخانه است که تهدید به اخراج او اگر او نمی پرداخت اجاره. Ochocinco به کمک های مالی و ارسال او به اندازه کافی برای پوشش اجاره برای چند ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>