سابق گلدمن ساکس مدیر عامل خواستار امریکا برای بازگشت به کار “در عرض چند هفته’

لوید Blankfein سابق رئیس و مدیر عامل شرکت Goldman Sachs Group. Mark Wilson/گتی ایماژ

اگر شما در حال حاضر خسته از coronavirus مستند و متعاقب آن حذف شدهها از اقتصاد جهان, شما باید چیزی مشترک با لوید Blankfein میلیاردر سابق مدیر عامل شرکت Goldman Sachs—به خصوص اگر شما خارش به بازگشت به کار و از سرگیری تعامل با مردم به عنوان Blankfein می خواهم شما را به انجام به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

بیش از آخر هفته احتمالا تماشای ارزش سرمایه گذاری خود را نابودی—همراه با صرفه جویی و مشاغل از میلیون ها نفر از “normie” آمریکایی ها—Blankfein در زمان به توییتر نشان می دهد که شاید ما نمی نیاز به اجتماعی فاصله ای که بسیار, بعد از همه.

“اقدامات شدید برای پهن کردن ویروس ‘curve’ معقول است—برای یک زمان—برای دراز کردن فشار بر روی سلامت زیرساخت” او توییتی یکشنبه شب. “اما خرد اقتصاد شغل و روحیه نیز یک مسئله بهداشتی—و فراتر از آن.”

“در تعداد بسیار کمی از هفته اجازه دهید کسانی که با کاهش خطر ابتلا به بیماری بازگشت به کار” بانک پیشنهاد شده است.

همچنین نگاه کنید به: چگونه بسیاری از مردم شغل از دست داده اند با توجه به کروناویروس? خیلی بیشتر از شما می خواهم فکر می کنم

معلوم نیست دقیقا که Blankfein معنی “کسانی که با خطر کمتر.” در حالی که داده های اولیه از چین و ایتالیا دو فاصله از شیوع کروناویروس نشان می دهد که افراد مسن و افراد با شرایط از پیش موجود هستند بیشتر در معرض خطر ابتلا به عوارض کشنده از Covid-19 سلامت, کارشناسان بارها هشدار داده است که این ویروس می تواند اعتصاب کردن جوان و سالم به عنوان به خوبی. نه به ذکر است این حامل بدون علامت که او نیز در برخواهد داشت خطر انتقال ویروس است.

در درون خود میلیاردر, دایره Blankfein درخواست برای بازگشایی اقتصاد به زودی باعث بخشد از فعال پرچین حامی مالی لایحه Ackman. در یک صدای جیر جیر پاسخ به Blankfein در دوشنبه Ackman پیشنهاد 30 روز “هماهنگ فدرال-چراغ خاموش” به “کشتن ویروس” و تنها پس از آن به تدریج بازگشایی اقتصاد است.

اما در جای دیگر, سابق گلدمن ساکس مدیر عامل پیشنهاد زده وتر با رئیس جمهور ایالات متحده است. اواخر روز شنبه کمتر از دو ساعت پس از Blankfein بحث برانگیز جیر جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی (در همه کلاه) “ما نمی توانیم اجازه درمان بدتر از مشکل خود را. در پایان از 15 روز ما تصمیم به راه که ما می خواهیم.”

پس از coronavirus فوران در ایالات متحده در ماه فوریه رهبران بزرگ کسب و کار را در پاسخ متفاوت به بحران است. در حالی که برخی از مدیران اجرائی قرعه کشی نسبت به جنگ و اقدامات پیشگیرانه دیگران عمدا تطهیر Covid-19 را با شدت و تعداد نجات دولت در مورد چیزهایی که به نوبه خود واقعا بد است.

AT&T برای مثال تا به چشم پوشی از داده های کلاه برای مشترکان باند پهن و هزینه های پرداخت. “بسیاری از رهبران کسب و کار و خودم به خصوص ما در این نگاه به عنوان یک زمان جنگ” AT&T مدیر عامل Randall Stephenson گفت: در طول سی ان ان مصاحبه در روز یکشنبه. “این مثل این است که جنگ جهانی دوم است. و همه نیاز به گام تا و انجام بخشی خود را در نظر ما چگونه کمک به جمعیت عمومی و عموم مردم است.”

در مقابل آرنولد دونالد مدیر عامل شرکت کارناوال شرکت کرده در دفاع از خود شرکت تصمیم به ادامه فعالیت خطوط کروز در سراسر جهان—با وجود مستند coronavirus موارد متعددی از کشتی خود را.

“کشتی های کروز در حال یک منبع برای coronavirus او گفت:” در یک قسمت از “Axios در HBO” که پخش یکشنبه. دونالد گفت: کارناوال هنوز هم آینده ای روشن را به عنوان به زودی به عنوان آن را دریافت “وام تضمین” از دولت فدرال است. “من فکر می کنم کشتی در نهایت خواهد بود بهتر از همیشه قبل از,” او گفت:. “عشق مردم cruising.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>