سابق کریکت کمک می کند تا Dhobi را تبدیل به فوق العاده شرکت موفق Honcho

Bikash سهام استثنایی پیوند با آرون لعل. ناشناخته به بسیاری از بازگشت در اوایل 1990s, Arun و Debjani باران عشق و مراقبت از خود در Bikash, این پسر نوجوان از خود washerman.

ارتقاء

بikash Chowdhury زندگی کرده است و کاملا یک زندگی فوق العاده. متولد در یک خانواده فقیر در Bhowanipore کلکته او استقامت از طریق فقر و در نتیجه سختی. خانواده اش اقامت در یک streetside کلبه مجاور که پدرش به فرار خود رختشویی غرفه. امروز او سر خزانه JSW Steel. افزایش ناگهانی.

“من اعتقاد دارم که من امروز اینجا هستم چون من پدر و مادر’ به حال ایمان من است. توصیه های خود را خواهد مرا راهنمایی در هر مرحله از زندگی من,” او می گوید بهتر است هند (TBI).

“پدر و مادر” او در حال صحبت کردن در مورد آرون لعل سابق کریکت هند و همسرش, Debjani لعل.

Bikash سهام استثنایی پیوند با سابق کریکت. ناشناخته به بسیاری از بازگشت در اوایل 1990s, Arun و Debjani باران عشق و مراقبت از خود در Bikash, این پسر نوجوان از خود washerman.

با حمایت های خود را Bikash غلبه بر تمام موانع در زندگی به ظاهر در اوج موفقیت امروز. او اذعان می کند که به اندازه کافی خوش شانس به دو مجموعه از پدر و مادر: “من پدر و مادر بیولوژیک و البته Lals.”

Bikash Chowdhury است که مانند یک پسر برای آرون لعل

اتصال بیش از نارنجی کدو

به عنوان یک کودک Bikash استفاده می شود به بازی فوتبال با دوستان خود در پارک محلی که در آن Arun خواهد آمد هر روز به مربیگری کریکت به یک دسته از جوانان است. به عنوان یک پسر جوان از 12 او نیز همراه پدر خود را اغلب در حالی که بازدید از Lals برای به دست آوردن لباس های خود را برای شستشو. آن بود که در یکی از این دیدار که آرون را Debjani نپرسید Bikash خود را در مورد مطالعات و ارائه شده به کمک به او با زبان انگلیسی درس. به این ترتیب بود که شروع یک پیوند دائمی.

“من نخست, جاذبه نارنجی کدو” می خندد Bikash. او دروس انگلیسی در Lals تقریبا همیشه اتفاق افتاده است بیش از یک لیوان زبانه دار بنوشید. او شروع به دیدن آنها بیشتر و بیشتر در حسرت یک لیوان که ساده نارنجی ظرافت در حالی که Lals که آیا یک کودک از خود, دنبال آغاز بر او به عنوان یک پسر.

آرون لعل در اوج خود کریکت حرفه ای در آن زمان, اما او همیشه مطمئن شوید که به زمان را برای Bikash.

“او به من آموخت که ارزش های اصلی زندگی است. در هر مرحله او الهام بخش من را به یک فرد بهتر. بدون کمک من نخواهد بود جایی که من هستم امروز” Bikash سهام با یک اشاره از احساسات را در صدای او.

بررسی واقعیت

از یک یا دو بار در هفته فرکانس Bikash بازدیدکننده داشته است به افزایش تقریبا هر روز. Debjani و آرون همیشه او را استقبال او ارائه حمايت و مراقبت و راهنمایی در سراسر. و آن را نه فقط در دانشگاهیان که در آن او موفق به دریافت کمک کنند.

“من به شدت پرشور در مورد فوتبال است. من کاملا خوب بود در این ورزش که در آن من به عنوان یک هافبک است. در یک نقطه من مصمم به دنبال کردن فوتبال به عنوان حرفه ای من. من حتی بازی های برگزار شده در تاریخ شرق بنگال یکی از دسته اول باشگاه در کلکته” او سهام.

آن را آرون که به Bikash مهم ترین و مربوط به قطعه ای از مشاوره است. با وجود نقطه از یک پس زمینه های ورزشی خود آرون نیست او را تشویق به دنبال شور و شوق خود را در زمین فوتبال. در عوض مانند یک راهنمای او ساخته شده او را آگاه از چالش های ورزشی حرفه ای و منصرف او را از گرفتن یک تصمیم عجولانه است که او ممکن است بعدا پشیمان.

یک حرفه ای در فوتبال در هند بود نگاه بسیار جذاب ، آرون مطلع Bikash چگونه ناگهانی آسیب پرتاب می تواند تمام زندگی خود را خاموش ریل در هر لحظه. او همچنین مشترک شناخته شده کمی سختی که بر یک ورزشکار ،

وزن جوانب مثبت و منفی از آرون مشاوره Bikash تصمیم به تمرکز بر روی مطالعات خود را و اجازه دهید به وسواس خود را با فوتبال. او خوب در دانشگاهیان و با راهنمایی از Lals او aced 10 خود را تخته با مالکیت 92 درصد علائم.

شگفت انگیز علمی سفر

بخش دوم از Bikash علمی سفر به همان اندازه الهام بخش است. پس از اتمام تحصیل خود را در سال 1995 او امن ورود به سنت خاویر کالج در کلکته به دنبال مدرک لیسانس در رشته بازرگانی فارغ التحصیل شد و در سال 1998 است.

در آن زمان Bikash کار پاره وقت با یک آژانس مسافرتی و همچنین شهریه برای به دست آوردن پول برای خانواده اش است. “من در آموزش و پرورش به طور کامل تامین می شود Lals که تا به حال تبدیل شدن به خانواده خود من ، پس هر آنچه من به دست آورده من به طور کامل به خانواده های بیولوژیکی. این کمک صندوق آموزش و پرورش از من دو خواهر کوچکتر از خود.”

سابق کریکت نیز پیشنهادی برای تامین مالی آموزش و پرورش از Bikash خواهران اما Bikash مودبانه این پیشنهاد را احساس است که این امر می تواند بیش از حد در آنها است. آنها ساکن در یک آپارتمان اجاره ای در آن زمان بود که یک بازسازی گاراژ.

آرون لعل

اما سخاوت خود را عبودیت فراتر از مبارزات خود را.

پس از دنبال او M.Com, Bikash رو از طریق IIM-کلکته در سال 2002. ترک خوردگی و راه خود را در لیگ برتر موسسه نداشت cakewalk اما Bikash ثابت فطرت خود با فداکاری و کار سخت است. آرون همچنین تامین مالی دو سال دوره MBA در IIM.

“او الهام بخش من را به یک فرد بهتر”

“من ارائه شده تابستان کارآموزی در دویچه بانک در لندن اما من تصمیم به ماندن پشت در هند برای پدر و مادر — هر دو مجموعه از آنها را.”

در سال 2009 Bikash Chowdhury پیوست, HDFC Bank, و در یکی دیگر از پنج سال او شروع به کار خود را در JSW Steel.

وجود موانع اجتماعی در واقع. آن زمان Bikash یک مدت زمان طولانی برای رسیدن به لحاظ اجتماعی پذیرفته شده است. مردم اغلب سرگرم کننده را از وضعیت اجتماعی یا sneered در رابطه با Lals. اما برای او فقط یک چیز اهمیت داشت.

“تا زمانی که آنها معتقد بودند در من و من به آنها اعتقاد دارند هیچ چیز دیگری اهمیت ندارد. من احساس سپاسگزار است که او مورد قبول من به عنوان پسر خود را با وجود فروتن, پس زمینه,” او می گوید.

آرون با افتخار معرفی او را به عنوان پسر خود را در درون دایره اجتماعی. Bikash حتی از روی علاقه اشاره به او را به عنوان “Piggy’ — نام مستعار داده شده به آرون توسط خواهر خود را برای اشتهای سيری.

ارتقاء

داشتن یک ایمان کمی می رود راه طولانی

هر زمان که کسی بیان خود را در شوک و تعجب در مورد Bikash را حرفه ای شهاب سنگی مسیر Debjani تنها یک چیز می گویند — “چرا که او مغز”. او اضافه می کند که مالی خود را و یا زمینه های اجتماعی هرگز نباید محکوم کردن یک فرد قابلیت.

“او تا به هوش او ندارد و باید از این فرصت. اگر من می تواند این فاصله را از من آن را انجام دهد” — چنین نگرش آرون نسبت Bikash. امروز او یک ” پدر ” که فوق العاده مغرور از ‘پسر’. به تازگی Bikash حتی ارائه با نام تجاری جدید مرسدس بنز.

در ماه ژانویه سال 2016 آرون تشخیص داده شد با نادر فک سرطان است. وضعیت او کاملا مربوط و حتی پزشکان دعا برای یک معجزه است. اما ریگ رودخانه همچنان ادامه داشت. امروز او را شکست داد تا به این بیماری کشنده است و به آرامی بازگشت به یک زندگی سالم است.

به سختی یک روز می رود که Bikash نیست تماس بگیرید برای چک کردن بر او. Bikash هنوز هم باعث می شود مطمئن شوید که برای بازدید از آنها را در حدود پنج یا شش بار در سال و هر بار که از او در کلکته. آرون را برمی گرداند به نفع انداختن در Bikash را در بمبئی صفحه اصلی هر زمان او در شهر است.

وقتی پرسیده شد که در مورد چگونه او احساس می کند امروز در مورد چالش های او پس از تحمل در زندگی, Bikash Chowdhury لبخند می زند. “من می توانید در مورد مثال 20,000 چالش است. اما من ترجیح می دهم به نگاهی به سمت بهتر — عشق مراقبت و حمایت است که من دریافت کرده اند. من نام دخترم Arunima پس از او. من فکر کردم آن را در نمایشگاه به ارائه این ادای احترام به ‘پدر’ — Arun لعل.”

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter


ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>