همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد ‘شاهین و سرباز زمستان’

Falcon and Winter Soldier Spoilers Info Details Marvel Disney+

دیزنی+ راه اندازی خواهد شد آن فیلمهای مارول سریال با شاهین و سرباز زمستان. دیزنی+

پس هنتای, ass fisting, 11 سال بی نهایت حماسه با Avengers: Endgame و آن پر گوشت, box office عملکرد دیزنی و مارول در حال روشنایی بالا سینمایی معادل پس از coital سیگار. دیزنی+ شرکت زرق و برق دار جدید, جریان, خدمات, خواهد بود به یک تعداد انگشت شماری از آینده فیلمهای مارول miniseries است که در خدمت به عنوان یک قطعه اخریک اهنگ به طیف اول تکرار و یک پل به آن بعدی.

برای اولین بار برای به تازگی تثبیت استودیو مارول و جدید خود را تاخت و تاز کردن به تلویزیون است شاهین و سرباز زمستانشامل Sam Wilson (آنتونی مکی)—با نام مستعار شاهین—و جیمز بوکانان “Bucky” بارنز (سباستین استن) بدنام زمستان سرباز. به عنوان leadoff hitter وظیفه برای طیف نوپای دیزنی+ امپراتوری شاهین و سرباز زمستان حمل اضافه شده فشار به عنوان یک اثبات مفهوم آزمون. بنابراین اجازه دهید اجرا کردن همه چیز ما در مورد این مجموعه تا کنون برای کمک به تعیین اینکه چگونه و در کجا آن را متناسب با در فاز چهارم از طیف.

وقتی شاهین و زمستان سرباز برتر در دیزنی+?

سری جدید اولین در دیزنی+ در ماه اوت و به دنبال این Mandalorian‘s هفتگی انتشار برنامه خود را برای شش بودجه بزرگ قسمت. همانطور که در حال حاضر وجود دارد هیچ برنامه ای برای فصل دوم هر چند که همیشه می تواند تغییر کند.

“من فکر می کنم هر چیزی با تعجب آنها آن را یک قطعه در یک زمان. و آنها بسیار داستان متمرکز شده است. بنابراین اگر آن را حس می کند برای یک داستان آنها آن را انجام دهد و اگر نه آنها نمی” مدیر Kari Skogland گفت: TV Guide. “من هیچ ایده چه چیزی خواهد بود و من مطمئن هستم که آنها احتمالا می گویند همین است. آن را مانند ما واقعا در این کار در حال حاضر با یک دست در عرشه تلاش برای آن را به بهترین آن را احتمالا می تواند باشد. و سپس البته من امیدوارم که [ما می توانیم بیشتر] اما [وجود دارد] هیچ کلمه ای.”

همچنین نگاه کنید به: خندق انسان زنده دیگر را نشان می دهد و تماشای ‘پادشاهی’ در Netflix بکشد در حال حاضر

فیلمبرداری آغاز شد و در آتلانتا در ماه اکتبر. سری برنامه ریزی شده بود به ساقه در پورتوریکو در ماه ژانویه این سال, اما زلزله مختل تولید. دیزنی و سپس نقل مکان کرد و شوت به پراگ اما توقف تولید در میان نگرانی ها در مورد کوروناویروس. خوشبختانه شلیک شد فقط به معنای یک هفته گذشته و این اختلال است و انتظار نمی رود به تاثیر نشان می دهد تاریخ انتشار.

شاهین و سرباز زمستانی بازیگران و خدمه

در علاوه بر این به مکی و استن آینده طیف miniseries خواهد شد از ویژگی های یک میزبان جدید و چهره های آشنا. Wyatt Russell (ارباب) ستاره خواهد شد به عنوان عامل جان واکر همچنین به عنوان شناخته شده آمریکا عامل (بیشتر در مورد او بعد از آن) در شخصیت MCU اولین. Emily VanCamp (Captain America: Civil War) به عنوان بازگشت شارون کارتر در حالی که جنگ داخلی‘s اولیه تبه کار هلموت زمو (با بازی دانیل برول) را نیز باز گشت. در SDCC 2019, Marvel نیز به طعنه که زمو در واقع می خواهد به تصویر کشیده شده در یک طنز-دقیق صحنه و لباس در یک نقطه.

بازیگران دیگر را تایید کرد برای پیوستن به این مجموعه در نامشخص نقش ها عبارتند از: Adepero Oduye الطائر Chiam بلند Ishikawa, Noah Mills, and Carl Lumbly.

پشت صحنه, Malcolm Spellman (امپراتوری) را به عنوان showrunner و Kari Skogland (خدمتکار داستان, The Punisher) را با لينک مستقيم تمام شش قسمت است.

Falcon and Winter Soldier info details Marvel Disney+

شاهین و سرباز زمستان طرح

در پایان Avengers: Endgame, استیو راجرز (کریس ایوانز) تصمیم به تصویب کاپیتان امریکا گوشته به سام به عنوان اتفاق افتاده است در برخی از کمیک داستان. اما سام به عنوان تلاش برای رشد به نقش دولت به نظر می رسد به هل دادن جان واکر (راسل) به عنوان انتخاب ارجح را انتخاب کنید تا vibranium سپر. درام نام تو مارول است.

در کمیک آمریکا عامل یک ضد قهرمان و گاه به گاه تبه کار. در حالی که او ممکن است یا نه ممکن است به طور مشابه پا خط بین خوب و بد در نشان دادن زمو انتظار می رود که اصلی دشمن. که در آن Bucky متناسب به تمام این علاوه بر این به عنوان یک متحد و طنز فویل برای سام نامشخص است. یا نه شاهین و سرباز زمستان آدرس Sokovia پیمان که موظف است که قهرمانان لباسهای ثبت نام با دولت نیز باقی مانده است دیده می شود. بنابراین بسیاری از سوالات تا چند پاسخ.

Spellman گفت: TV Guide در دیزنی D23 expo که تن از این سری به شرح زیر کلاسیک پلیس دوستان فیلم هایی مانند سلاح مرگبار, پسر بد, 48 Hrs. و حتی Beverly Hills Cop. “تمام کسانی که بزرگ دو دست ما به معنای واقعی کلمه نوشته شده آنها را بر روی دیوار. همه آنها می آیند به یک قیف و احتمالا سلاح مرگبار نزدیک,” او گفت: خروجی.

Skogland در ضمن گفت که سام و Bucky رابطه خواهد بود یک نقطه کلیدی تمرکز می کنند. “آنها مقدار زیادی به انجام با هم,” او گفت: TV Guide. “پس از بازیشما می توانید تصور کنید که آنها باید برای رفتن بر روی یک سفر بزرگ به شکل گام های بعدی برای هر دو آنها را. بنابراین رابطه خود را سرگرم کننده خواهد بود به تماشای [و همچنین] مشکل. آنها در حال رفتن به رفتن به یک سوار وحشی با هم.”

Skogland همچنین به ذکر است که این جفت ارز خواهد شد “سوگواری بر” دوستی خود را با استیو. اتحاد پیرمرد استیو رفته به سالن رقص در آسمان ؟

در نمونه مارول مد کمی است که در واقع شناخته شده در مورد داستان رسمی.

The Falcon and the Winter Soldier Info Details Marvel Disney+

که در آن نشانی از شاهین و سرباز زمستان مناسب با در طیف?

بدیهی است شاهین و سرباز زمستان به شرح زیر است دو برجسته طیف شخصیت ، شاهین و سرباز زمستان. این مجموعه برگزار خواهد شد برخی از زمان پس از Avengers: Engameهر چند چقدر زمان ناشناخته است.

فراتر از آشکار اتصالات, جان واکر آموزش دیده بود توسط کارفرما در کمیک یک شخصیت است که فقط اتفاق می افتد به خود MCU اولین در مه بیوه سیاه. که فیلم می گیرد و در مدت کوتاهی پس از جنگاما واکر می تواند به راحتی کار کرده اند با کارفرما در سال های منتهی به جنگ داخلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>