همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد Loki

loki tom hiddleston disney plus

Loki به عنوان دیده می شود در marvel’s Thor: Ragnarok. مارول

“هیچ resurrections این بار گفت:” دیوانه Titan Thanos پس از خفه Loki به مرگ در Avengers: Infinity War. شاهزاده عسگرد خدا نورس از فساد و قوس کینه جویی/برادر thunder god Thor مرده بود یک بار قبل از اینکه مرگ او معلوم شد که فقط یکی دیگر از مشخصه ترفند. آن را به عنوان معلوم Loki است دوباره با خود دیزنی+ miniseries, احتمالا به علت مشکل بیشتر است. در اینجا چیزی است که ما می دانیم در حال حاضر در مورد Lokiکه در اصل برنامه ریزی شده برای اولین بار در اوایل این سال و قبل از COVID-19 همه گیر آمار تاکنون به تاخیر افتاده است.

آیا سری جدید Loki مورد ؟

Loki از مارول سینمایی جهان است که به طور کلی به عنوان یک تبه کار. به تصویب رسید پسر اودین پادشاه عسگرد Loki به عمده angsty vibes پس از برادرش ثور بود به نام وارث خود را به تاج و تخت پدر. همیشه از این شیاد خدا شده است باعث مشکل: باز کردن یک کرم چاله به سعی کنید به تسخیر زمین با استفاده از یک دستگاه سعی کنید برای کشتن برادر خود تقلید می کنی مرگ خود را… شما می دانید چیزهای معمول.

اما به گفته یک خبرنگار هالیوود مصاحبه با تام Hiddleston, بازیگر که نقش Loki تبه کار ممکن است به نوبه خود سمت های مختلف به او است که می تواند در Loki. “من می دانستم که او یک شخصیت پیچیده” گفت: Hiddleston. “هوشمند و در عین حال آسیب پذیر است. عصبانی و از دست رفته و شکسته و شوخ است.” سری خواهد بود “یک حرکت جدید و … اما من نمی تواند توضیح دهد که چرا” گفت: بازیگر.

بیشتر در همراهی با Loki شهرت به عنوان یک مزاحم بود یک سوپر باول سال 2020 تریلر که به تصویر کشیده و او را در اسارت و گفت: “من قصد دارم برای سوزاندن این محل به زمین است.” حداقل او را فرانک در مورد آن.

THR همچنین گزارش شده است که سری جدید را نشان می دهد Loki تندرست در سراسر تاریخ بشر مؤثر در جهان رویدادهای تاریخی است. یک درز تصویر از نمایش است که به نظر می رسد برای به تصویر کشیدن Loki در 1970s ممکن است تایید این گزارش. Eagle-eyed طرفداران نیز اشاره کرد که این تریلر همچنین نشان داد چیزی در مورد که در آن او; Loki پوشیده بود خفتبار با حروف “TVA” نوشته شده بر روی قفسه سینه. در کمیک زمان واريانس اقتدار مانع از نامردان زمان مسافران از messing با گذشته و یا آینده است.

که ذهن پشت سری?

Rick and Morty نویسنده مایکل Waldron نوشتن سری خلبان برای Loki و خدمت خود را به عنوان خالق و showrunner. آموزش جنسی مدیر کیت Herron که تجربه نهفته است تا حد زیادی در کمدی را مستقیم به شش قسمت یک ساعته که شامل فصل اول.

که در بازیگران Loki?

Tom Hiddleston که بازی Loki در مارول سینمایی جهان فیلم به عقب خواهد بود به عنوان Loki در جدید نشان می دهد. سوفیا دی مارتینو از دیروزاوون ویلسون از Wedding Crashers و Gugu Mbatha-Raw از دختر خوشگل شده بازیگران در نامعلومی نقش.

در مصاحبه ای با MTV Hiddleston صحبت در مورد چگونه آن را احساس می کند به صرف یک دهه بازی Loki. “او را به بازی و بازی او صادقانه اما ارائه او را با چالش های جدید که پس از آن مجبور به تغییر او را در راه های مختلف است که هیجان انگیز ترین جنبه از آن را,” او گفت:. “شما باید خود را خاص هدیه خود را, هوش خود خیانت او فساد سحر و جادو خود را و پس از آن دیدن او می آیند تا در برابر مخالفان توانمند مانند آن است که او هرگز دیده یا شناخته شده است.”

آیا ما می دانم زمانی که و که در آن Loki اولین?

تولید شده توسط Marvel Studios, Loki در اصل برنامه ریزی شده برای مراسم افتتاحیه در دیزنی+ در بهار 2021 اما بین زلزله در پورتوریکو و coronavirus همه گیر توقف تولید آن مشخص نیست زمانی که Loki خواهد شد در واقع هوا.

آینده مارول سینمایی جهان محصولات نیز شامل WandaVisionیکی دیگر از دیزنی+ نشان می دهد که به دنبال خواهد داشت واندا Maximoff و سیما در برخی از حومه ماجراهای; شاهین و سرباز زمستانیک Dinsey+ سریال متمرکز بر شخصیت های کمیک مارول سام ویلسون (شاهین) و Bucky Barnes (سرباز زمستان); و دکتر عجیب در چندجهانی از جنونعاقبت به فیلم 2016 , دکتر, عجیب و غریب که به آن طرح Loki انتظار می رود که به کراوات. اگر شما هر گونه ابتلا به انجام قبل از آن انزوای اجتماعی است شانس خود را. مارول سینمایی جهان ممکن است همچنان به تحت تاثیر قرار coronavirus برای مدتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>