همه چیز استفاده می شود برای اهریمن جلوه دادن مسلمانان: Owaisi

حیدرآباد: AIMIM رئیس Asaduddin Owaisi روز دوشنبه گفت که همه چیز در حال استفاده می شود به اهریمن جلوه دادن مسلمانان در هند است.

“همه چیز استفاده می شود برای اهریمن جلوه دادن مسلمانان در هند است. از ما لباس به ما مشاغل به مواد غذایی ما است. آن را در توانایی ما برای مبارزه با اکثریت تعصب. چرا من به عنوان یک مسلمان خواسته را محکوم? آیا تا کنون خواسته شده است را محکوم چیزهایی اتفاق می افتد به نام Hindutva ؟ ” حیدرآباد MP توییتی.

صدای جیر جیر خود را در پاسخ به روزنامه نگار ارشد Rajdeep Sardesai نظر نشان می دهد او را به محکوم Tablighi Jamaat (TJ) برای مدنی “بی مسئولیتی”.

“TJ است که برگزار می شود به یک استاندارد است که دیگران نیستند. همه چیز از مجلس به ایودیا بت تغییر اتفاق افتاده است. این نیست whataboutery آن اکثریت دو برابر استاندارد. هنگامی که فرصت های برابر محروم هستند در واقعیت آن مغرور برای درخواست برابر مشارکت” Owaisi گفت.

“سوال باید پرسید از کسانی که در قدرت. نه از Jamat که رفتار به عنوان بسیاری از شهروندان هند بودند رفتار در آن زمان” نماینده گفت.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>