پایین تر مدرسه معلم جایگزین مذاکرات به یک collegue (لپ تاپ) یک 7th grade, معلم و co-صندلی پایین مدرسه از خانه خود را با توجه به شیوع کروناویروس در تاریخ 1 آوریل سال 2020 در آرلینگتون ویرجینیا. اولیویه Douliery

به عنوان coronavirus همه گیر است فلج ایالات متحده’ اقتصاد, دهها میلیون نفر از مردم قرار داده شده است از محل کار در کمتر از دو ماه. روز جمعه ما نرخ بیکاری رسما ثابت در 14.7 درصد احتمال کم تخمین می زنند که همچنین شامل نمی شود میلیون ها نفر که گرفته اند کاهش پرداخت. با کمی کمک از دولت است که تا حد زیادی با تمرکز بر کسب و کار و وال استریت کارگران در بسیاری از صنایع به دنبال راه های جدید برای حفظ جریان درآمد در حالی که در خانه گیر کرده.

در UpWork یکی از بزرگترین سیستم عامل مستقل در ایالات متحده کارجو ثبت نام دوره است تا 50 درصد از شیوع کروناویروس آدم Ozimek اقتصاددان ارشد در شرکت گفت: ناظر. اما کارفرما طرف در حالی که تعداد مشاغل در دسترس نمی بینم مرتبط افزایش Ozimek گفت: UpWork هنوز هم شاهد “رشد پایدار” استخدام در فعالیت های.

خدمات تجارت الکترونیک و COVID-19 مربوط به پروژه ها در میان محبوب ترین کار مناطق در طول coronavirus بحران است.

سارا-مای کانوی یک مربی تناسب اندام حرفه ای مستقر در شهر آستین در تگزاس از دست داد او در استودیو آموزش درآمد از ورزشگاه بسته در اواسط ماه مارس با توجه به پناهگاه های محلی-در-محل سفارشات. در حال حاضر انجام برخی از کار به عنوان یک مستقل زندگی نویسنده از طریق UpWork به عنوان یک طرف فشار او را دو برابر و گسترش آن به تمرکز تمام وقت.

“قبل از قرنطینه حدود 50 درصد به 70 درصد از درآمد من آمد از یوگا آموزش. بنابراین من واقعا نیاز به پیدا کردن منابع جدید درآمد,” او گفت: ناظر. کانوی در حال حاضر می نویسد: تمام وقت برای مشتریان از جمله Zappos و محبوب مراقبه برنامه Insight Timer در طیف گسترده ای از بهداشت و سلامتی ،

“من نمی بینم خودم را از رفتن به تدریس یوگا در هر زمان به زودی حتی پس از استودیو بازگشایی,” او گفت:. “بنابراین این در واقع می تواند تغییر شغل پایین جاده ها است.”

همچنین نگاه کنید به: چگونه به کار از خانه تولیدی در طول یک بیماری همه گیر

آنلاین آموزش از جمله آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم برای مخاطبان خارجی شده است یکی دیگر از پررونق منطقه در طول همه گیر به عنوان بسیاری از مدارس را در مجموعه ای به ماندن بسته را از طریق حداقل در تابستان. گزارش Udemy, بزرگترین, بازار, برای آموزش آنلاین و آموزش در هفته گذشته نشان داد که به طور کلی آنلاین فعالیت های یادگیری رسید 425 درصد در قرنطینه با تقاضای بسیار مرتبط با شدت همه گیر (بنابراین پناهگاه در محل اقدامات) در کشورهای مختلف است. در ایالات متحده, ثبت نام دوره های آنلاین شروع به پریدن کرد از 130 درصد از گسترده قرنطینه سفارشات اثر صورت گرفت.

به بسیار اختصاص داده شده به طور موقت تغییر روز کار در اورژانس زمان می تواند به یک زندگی در حال تغییر, تغییر حرفه ای.

زوم نرم افزار تصویر. Indranil Aditya / گتی ایماژ

پیش بینی یک موج عظیم از عفونت آمدن به ایالات متحده به عنوان اوایل فوریه, Chriselle Lim, یک مادر کار و چاشنی سبک مد با بیش از 1.3 میلیون followers on Instagram و 800000 طرفداران در یوتیوب ساخته شدید تصمیم به تبدیل و سپس stealth-حالت قبل از مدرسه آموزش و پرورش, کسب و کار, bümo به تمام عیار آنلاین آموزش برنامه.

“بسیاری از مدارس در حال تلاش برای یکپارچهسازی با سیستمعامل خود را متناسب با آموزش سنتی مدل به دنیای مجازی. آن را فقط کار نمی کند” Lim گفت: در مصاحبه با آبزرور. “کسانی که در کلاس های آنلاین و شلوغ. در زوم تماس 20 کودکان و نوجوانان خواهد بود صحبت کردن در بالای هر یک از دیگر.

“آموزش آنلاین فقط طول می کشد و یک مجموعه ای از مهارت های,” او اضافه شده است. “مدرسان باید بدانید که چگونه به تعامل با کودکان از طریق فن آوری. آنها باید به یک نوع از انرژی است که می تواند فراتر از طریق یک کامپیوتر. که بسیار متفاوت از [تعامل با کودکان] در فرد است.”

bümo ارائه می دهد یک اشتراک ماهانه برنامه فراهم می کند که کوچک کلاس (معمولا کمتر از پنج دانش آموزان) دوره های مجازی و ماهانه جعبه ابزار آموزش و پرورش برای والدین و کودکان برای ادامه آموزش با آفلاین. پس از باز کردن رزرو این شرکت با جذب حدود 1000 عضو در سطح جهان در waitlist و فعال استخدام مربیان را به انجام برسانند کلاس آینده تقاضا است.

با بیش از یک دهه تجربه در خود اشتغالی در چالاک کسب و کار مد و بازاریابی رسانه های اجتماعی, Lim دو نکته برای افرادی که به دنبال راه اندازی یک تازه حرفه ای از این بیماری همه گیر.

“کشف کردن آنچه شما ‘خدمات’ است. ما خیلی خوش شانس برای زندگی در عصر دیجیتال که در آن شما می توانید به معنای واقعی کلمه چیزی را به چیزی. شما می توانید هر مهارت شما و بازار آن را به یک سرویس” او گفت:. “در پایان روز آن را همه چیز در مورد آوردن ارزش برای زندگی کسی. پس واقعا درک این سیستم عامل است که در دسترس هستند. آن می تواند هر چیزی از یک emailer به Instagram و یا Facebook.”

هر گونه بهبود موظف است به نظر من و با توجه به تغییرات تکنولوژیکی و دستورالعمل های جدید حاکم اجتماعی فاصله و بهداشت شانس هستند که بسیاری از کسانی که مشاغل از دست رفته خواهد بود برای همیشه رفته ترک میلیون ها نفر از کار به طور نامحدود.

برای کسانی که هنوز آماده نیست برای تغییر شغل اما نگاه به انطباق خود مهارت به دفتر خانه UpWork را Ozimek می گوید: “این همیشه یک ایده خوب به چوب به آنچه که شما بهترین می دانم.”

“یک محل عالی برای شروع است که به مرور در اطراف و ببینید که چه کار می کنند در دسترس است در تخصص خود را,” او اضافه شده است. “سپس آن مهم است که به ساخت شهرت آنلاین هنگامی که شما برای اولین بار شروع.”

با توجه به شرایط بازار تطبیق خود را قبل از درآمد نیست و به احتمال زیاد به رخ می دهد حداقل نه در حالی که برای.

“خود را تنظیم نرخ پایین هنگامی که شما شروع به گرفتن به عنوان آنجا که ممکن است. هنگامی که شما به نظرات مشتری, مطمئن شوید که به برجسته آنها را در نمونه کارها خود را و ‘فروش’ نمونه کارها خود را به عنوان آنجا که می توانید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im