هر شهر آمریکا می تواند شیوع کروناویروس معادل نیویورک شهرستان, بالا, W. H., دکتر, هشدار

بالای کاخ سفید دکتر هشدار داده است که تمام مناطق مترو در ایالات متحده می تواند یک coronavirus شیوع درست مانند آنچه در شهر نیویورک در حال حاضر رو اگر آنها موفق به اقدامات احتیاطی مناسب.

دکتر دبورا Birx است که یک عضو ارشد کاخ سفید را coronavirus نیروی کار گفت: در طول یک ظاهر در دیدار با مطبوعات روز یکشنبه که همه مناطق عمده شهری در حال حاضر باید آماده سازی برای نحوه رسیدگی به بزرگ و هجوم ناگهانی COVID-19 بيمار. او به نام دولت و رهبران محلی در سراسر کشور به اجرای برنامه هایی از جمله ساخت مطمئن شوید که بیمارستان ها به طور کامل مجهز با لوازم مورد نیاز.

“هیچ دولت و هیچ منطقه مترو در امان خواهد بود و هر چه زودتر ما واکنش نشان می دهند و هر چه زودتر متحده و مناطق مترو واکنش نشان می دهند و اطمینان حاصل شود که آنها را در کامل, کاهش, در همان زمان به درک دقیقا همان چیزی است خود را در بیمارستان ها نیاز به پس از آن ما قادر خواهید بود به حرکت به جلو با هم و حفاظت از اکثر آمریکایی” Birx گفت: از طریق نیویورک پست.

شهر نیویورک تبدیل به مرکز شیوع این بیماری در ایالات متحده با این ویروس مسئول برای این ادعا یک نفر هر 9.5 دقیقه بیش از آخر هفته. افزایش موارد سمت چپ بیمارستان سیستم های غرق شده با مقامات تقلا برای ساخت یک بیمارستان صحرایی در پارک مرکزی برای کمک به مراقبت از بیماران بدحال.

با تعدادی از موارد سریعتر از این امکانات می توانید مسئولیت رسیدگی به برخی از بیمارستان نیز تا به حال به اقدامات شدید برای نگه دارید تا با تعداد زیادی از مردم در حال مرگ است.

“دولت سیستم مراقبت های بهداشتی در حال حاضر در حال غرق” یک گزارش از سی ان ان اشاره کرد. “یکی از بیمارستان مجبور شد برای ایجاد یک سردخانه موقت و دیگری گزارش 13 بیمار مرگ و میر در 24 ساعت.”

افزایش موارد آمد و با وجود دولت تصویب سختگیرانه اجتماعی فاصله اقدامات بسته شدن غیر ضروری کسب و کار و تماس ساکنان باقی می ماند در خانه های خود دیگر لازم سفر.

Birx همچنین هشدار داد که مردم زندگی در سخت-آمار مناطق باید سعی کنید به فرار به مناطق دیگر مردم را به ماندن در یک محل که در آن مراقبت می تواند ارائه شده به آنها است. شده اند وجود دارد گزارش از نیویورک در تلاش برای فرار از منطقه یک عمل است که Birx گفت: تنها گسترش این ویروس بیشتر است. این امر نیز منجر CDC به تماس برای 14 روز قرنطينه برای هر کسی که به تازگی در منطقه شهر نیویورک و چپ و ایالت فلوریدا است که حتی راه اندازی بزرگراه بازرسی به دنبال مسافران که از نیویورک و اطمینان حاصل شود که آنها را قرنطینه می شوند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>