اوا Quiala می گوید: او در یک ‘گرمسیری دولت از ذهن او به عنوان Flaunts فوق العاده او رقم در پروانه بیکینی

اوا Quiala در “گرمسیری دولت از ذهن” در آخرین Instagram به اشتراک بگذارید. تناسب اندام, مدل, همراه اعلامیه با یک عکس خیره کننده که او را دیدم flaunting فوق العاده او رقم در یک نحیف لباس شنای زنانه دوتکه.

اوا نگاه کاملا باور نکردنی به عنوان او به نمایش گذاشت او بدنسازی-honed هیکل سفید دو قطعه از توت Beachy شنا بود که آراسته با آبی پروانه ها. این لباس شنا شامل کوچک, هولتر سبک بالا با تسمه نازک و یک یقه غوطه وری. آن را به حال مثلث فنجان که نشسته دور از هم در قفسه سینه خود را ترک زیبا از رخ خوب بر روی صفحه نمایش.

مطابق با کف مجاز اوا به او نشان دهد مجسمه و پرت derriere با توجه به بالا-برش و دارای گونه های برامده ، این تعداد تا به حال یک منحنی تسمه که نشسته در یک زاویه در سراسر میانی برجسته او شکم صاف و شکم.

به accessorize به سختی وجود دارد نگاه اوا اضافه شده دو گردنبند که یکی از آنها تا به حال فریبندگی که املای نام او. او همچنین عینک یک جفت از رعد و برق پررنگ گوشواره حلقه حلقه بینی و یک میخ موز حلقه برای حتی بیشتر bling. او در سمت چپ او طولانی ombre گیسوان را در امواج شل که ریخته بیش از شانه خود را و تصمیم گرفتند برای یک نرم افزار ساده آرایش برای برجسته ویژگی های قابل توجه و زیبایی های طبیعی است. نگاه به نظر می رسد شامل هلو رژ لب و سرخ شدن و همچنین به عنوان یک کت ضخیم از ریمل مژه و ابرو است که او ساخته شده, سوراخ کردن بدن, چشم قهوه ای پاپ.

اوا مطرح شده در وسط راه پله های چوبی برای ضربه که به نظر می رسد منجر به طور مستقیم به بدن از آب است. نقطه احاطه شده بود پر جنب و جوش سبز و درختان بلند اضافه کردن به تصویر گرمسیری پرنیان. مدل درک نرده در کنار او با یک دست به عنوان او کار می کرد دوربین در حالی که عمل کشیدن در نازک تسمه از پایین لباس شنای زنانه دوتکه با دیگر اذیت کردن شیوه ای. به جای خیره شدن به طور مستقیم در لنز او gazed به فاصله در حالی که در فراق او لب در شرجی شیوه ای.

پوست — baring ها شده و در اوا خوراک برای پنج ساعت است اما در حال حاضر انباشته بیش از 8,300 دوست دارد از او طرفداران عاشقانه. آن را نیز به دست آورده بیش از 100 دیدگاه در مدت زمان کوتاه.

“نگاه شما فوق العاده امروز” یک نفر نوشت.

“بی وقفه و خیره کننده” کنایه آمیز یکی دیگر از فن.

“شما زرق و برق دار هستند. شما به عنوان شیرین تر از عسل” یک سوم پیرو بوده.

“OMGG عشق” اضافه شده یک چهارم تحسین.

اوا تبدیل شده است تا گرما در Instagram صفحه با تعدادی از آشکار به نظر می رسد به تازگی. فقط در هفته گذشته ستاره به اشتراک گذاشته تحریک تصویری که او را دیدم در معرض لخت قفسه سینه در زیر یک حاشیه قنتد, ژاکت در حالی که تاب نارنجی پایین بیکینی. که نگاه ثابت می شود بسیار محبوب به عنوان این کلیپ مشاهده شده است بیش از 91,000 بار پس از رفتن زندگی می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>