Eva Longoria در نهایت به فروش می رسد او در هالیوود هیلز خانه. LOIC VENANCE/خبرگزاری گتی ایماژ

آن را در زمان بیش از دو سال و عمده کاهش قیمت اما Eva Longoria تا در نهایت یک خریدار برای او بیان-pedigreed هالیوود هیلز ترکیب. بازیگر شده است اقدام به فروش لس آنجلس و مستغلات از ماه نوامبر سال 2017, زمانی که او ذکر شده خانه ای برای یک سنگین 14 میلیون دلار.

که به او داده اند به یک سود خوب از $11.4 میلیون دلار به او پرداخت می شود هیچ یک دیگر از تام کروز برای املاک در 2015.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده هری و Meghan Markle با توجه به اقیانوس آرام Palisades عمارت

افسوس Longoria نبود قادر به پیدا کردن یک خریدار و تا ژوئن 2018 با تخفیف و به قیمت 11 میلیون دلار است که در حال حاضر به معنای او خواهد بود پذیرش از دست دادن. متاسفانه برای Longoria, او تا به حال به کاهش انتظارات او حتی بیشتر به عنوان قیمت نهایی فروش می آید برای تنها $8.25 میلیون.

که از دست دادن جدی از چه Longoria برای پرداخت حتی بدون مقاطعه در مقدار صرف شده در معامله و هزینه های کارگزاری. آن را نیز حتی کمتر از اخیر $9.5 میلیون درخواست قیمت.

بازیگر خریداری شده از تام کروز. حسن نیت ارائه میدهد آژانس

این 2.75 هکتار و مستغلات است که متشکل از چندین سازه. Longoria و همسرش, خوزه Bastón شروع به عوض کردن مدت کوتاهی پس از خرید خانه, اما آنها هرگز به پایان رسید تا در پایان پروژه. در عوض آنها ارائه شده خانه برای فروش با تایید نوسازی برنامه های.

اصلی خانه سه اتاق خواب و سه حمام, فرانسوی, ویلا با چوب بلوط طبقه ونیزی گچ گچ و تن به تن سقف. این خانه-آشپزخانه مجهز به لوازم فولاد ضد زنگ, سفید, کانتر چوبی و cabinetry. نیز وجود دارد یک اتاق ناهار خوری و اتاق نشیمن با شومینه.

در جای دیگر در این ملک وجود دارد چهار اتاق خواب, چهار-حمام “خانه کشور” را به عنوان به خوبی به عنوان یک پل پیاده رو و یک استخر.

Longoria و Bastón در حال حاضر حل و فصل را به یکی دیگر از خانه در ساحل غربی به عنوان آنها خریداری وسیع 11,018 فوت مربع عمارت در بورلی هیلز در اواخر 2017. آنها doled $13.5 میلیون دلار برای هشت خوابه املاک و درست در این زمان آنها برای اولین بار ذکر شده در تپه های هالیوود ترکیب برای فروش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de