اوا LaRue, 53, Stuns در Romper: ‘آماده به از دست رفته’

اوا LaRue مشترک یک تصویر خیره کننده از خودش همراه با نقل قول در Instagram ابتلا به چشم طرفداران خود در رسانه های اجتماعی محبوب پلت فرم.

جانباز صابون بازیگر زن ایستاده در مقابل یک درخت منحصر به فرد با پیچش شاخه ها و خوشه هایی از برگ های سبز در سفال, هوای آزاد, منطقه است. پس زمینه نیز برجسته تزئینی چمن cacti و زرق و برق دار آبی آسمان با wispy ابرها. بازیگر نگاه خیره کننده در یک رولباسی بچگانه که در تقابل با sunkissed پوست. پوشاک تا به حال مطابق با کمربند در اطراف او تر و تمیز که کمر بسته با یک حلقه طلا دست و پنجه نرم. شورت به پایان رسید در مورد LaRue اواسط ران و نشان داد یک گستره از او فوق العاده باب روز ، یقه برجسته کوچک V-شکل برش نشان داد که یک اشاره جزئی از جوان و بی قرار ستاره کافی رخ و آن را به نمایش گذاشت او گرد شانه و متناسب با اسلحه. بازیگر عینک قهوهای مایل به زرد صندل که پیچیده در اطراف مچ پا و آن شبیه ناخن های پا را تا به حال یک نور رنگی مانیکور.

LaRue تا به حال لوکس, سبزه, مو انباشته شده در بالای سر او در مستی. او عینک بزرگ, sparkly, گنده, گوشواره, است که در تقابل خوبی با مدل موی او. در اطراف گردن او بازیگر بود و نازک طلا گردنبند و او عینک, دلپذیری, دستبند اطراف مچ دست خود.

در زیرنویس صابون دامپزشک مشترک یک آیه از شعر و Instagram followers مشترک عشق. بیش از 5,500 از آنها آمار “مانند” را فشار دهید و بیش از 200 چپ یک پاسخ ستایش LaRue برای او داغ نگاه و متفکر نقل قول. شعله و قلب قرمز از emoji به نظر می رسد در طول این نظرات نشان می دهد که بسیاری از Instagrammers عاشق بازیگر داغ لباس.

“الهام بخش زن!!! من عاشق دیدن شما در زندگی با الیزابت دوباره! شما همیشه برای من الهام بخش” بوده یکی پیرو که شامل چندین قلب قرمز چشم شکلک ها.

“زیبا نقل قول عکس زیبا با یک بانوی زیبا!” نوشت: یک دوم جانباز.

“این تا کنون یکی از شگفت آور ترین مرد در این سیاره!!! من شما را دوست دارم برای همیشه بیش از حد اوا” گفت: یک سوم Instagrammer.

تعداد کمی از کسانی که پاسخ نیز به اشتراک گذاشته شده است که آنها باور ندارند که LaRue در سن یک روز در چند دهه گذشته.

“بسیار مطمئن شوید که آخرین باری که من دیدم شما 23 سال پیش و شما نگاه کنید دقیقا همان” یک چهارم از طرفداران اعلام کرد.

این بازیگر به تازگی جشن بزرگ نقطه عطف Inquisitr قبلا گزارش شده است. او برنده اولین روز جایزه امی برای کار خود را به عنوان یک ستاره مهمان در سی روز, درام, جوان و بی قرار در ماه گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>