Marvel Eternals Gay Superhero

(L-R) Kumail Nanjiani برایان Tyree هنری, سلما هایک, مدیر چوپان ژائو لیا McHugh, Richard Madden, آنجلینا جولی, لورن Ridloff و همین لی از استودیو مارول’ The Eternals Alberto E. Rodriguez/گتی ایماژ برای دیزنی

طلبانه صحبت های خود در حال گسترش جمعیتی است که به سادگی کسب و کار خوب در هالیوود است. به همین دلیل استودیو مارول—سال پس از راه اندازی مارول سینمایی جهان با یک سری از راست, سفید, جنس نر قهرمانان—در نهایت حرکت رو به جلو با پلنگ سیاه (که فروش 1.3 میلیارد دلار در سراسر جهان), کاپیتان مارول (1.1 میلیارد دلار) و 2021 را Shang-چی و افسانه ده حلقه. فراگیر پیشرفت بوده است آهسته در فیلمهای سطح هالیوود اما گام های کودک همچنان به فشار متوسط و رو به جلو در افزایش است. بعد تا برای مارول: ابرقهرمان نوع اول, صفحه نمایش بزرگ, گی, قهرمان.

Haaz Sleiman بهترین و شناخته شده برای نقش خود در تلویزیون اپل+ گلچین سری کوچک امریکانشان داد که در ماه نوامبر The Eternals خواهد شکستن زمین جدید در این ابرقهرمان نوع.

همچنین نگاه کنید به: ‘سونیک خارپشت” یک معجزه آسا, موفقیت, همه چیز در نظر گرفته

“من فقط یک شات Marvel فیلم برای اولین بار آشکارا گی, قهرمان, The Eternals,” او گفت جدید در حال حاضر بعد در مصاحبه اخیر است. “من متاهل هستم به, گی, ابرقهرمان Phastos, بازی های برگزار شده توسط آتلانتا‘s برایان Tyree هنری ما به نماینده گی از خانواده و یک کودک است.”

وقتی پرسیده شد که اگر این Eternals خواهد شد از ویژگی های اولین بوسه در فیلمهای ابرقهرمان تولید Sleiman جواب داد: “اوه, بله, کاملا, و آن را بسیار در حال حرکت ، هر کس گریه در مجموعه. برای من این بسیار مهم است برای نشان دادن چگونه دوست داشتنی و زیبا عجیب و غریب خانواده می شود. برایان Tyree هنری مانند یک بازیگر فوق العاده ای آورده و بسیار زیبایی به این قسمت و در یک نقطه من تو را دیدم یک کودک در چشمان من فکر می کنم این مهم است که جهان به یادآوری است که ما در این عجیب و غریب جامعه بودند همه کودکان در یک نقطه. ما فراموش می کنیم که چرا ما همیشه به تصویر کشیده شده به عنوان جنسی یا باغی. ما فراموش می کنیم برای اتصال است که انسان بخشی است.”

در کمیک Phastos یک سلاح-اسمیت با وجود اینکه صلح جو و در نتیجه سودا و با لحن نرم رفتار است. در حالی که این قابل توجه است که Eternals معرفی خواهد شد پیاده روی جدید از زندگی را به طیف دیزنی به دست آورد استودیو مارول در سال 2009 است و فقط در حال حاضر در اطراف به معرفی یک چلپ چلوپ از تنوع به این جهانی tentpoles.

Eternals حول محور حماسه از یک نژاد از موجودات جاودانه که زندگی بر روی زمین و شکل آن تاریخ و تمدن. این کارگردان Chloé ژائو (سوار) و نوشته شده توسط Matthew K. Firpo و رایان Firpo. در علاوه بر این به هنری Eternals ستاره آنجلینا جولی, Richard Madden, سلما هایک, Kumail Nanjiani جما چان و Kit Harington. آن را به پرواز به تئاتر در 6 نوامبر سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im