ضروری کیت توزیع به نیازمندان در حیدرآباد

حیدرآباد: در یک حرکت اصیل, برخی از سامریان در حیدرآباد کمک نیازمندان توزیع ضروری کیت به آنها در طول رمضان به عنوان کشور تحت مستند برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

“دو هفته پیش ما آغاز توزیع ضروری کیت. در آن زمان ما توزیع 500 کیت به مردم است. امروز ما در حال توزیع 500 ملزومات کیت به نیازمندان است. اولا این ماه مقدس رمضان آغاز شده است و با توجه به وضعیت مردم در مواجهه با مشکلات” سید حامد مقیم حیدرآباد گفت: ANI.

“ما با نزدیک شدن به چنین افرادی درب-به-درب و به نشانه به آنها و ارائه آنها را با ضروری کیت. هر کیت شامل برنج و گندم و نمک و زردچوبه و فلفل و پودر پیاز, آلوچه و روغن پخت و پز,” حامد اضافه شده است.

“ما در حال توزیع این کیت به خانواده های نیازمند از هندوها و مسلمانان به خاطر تمام رنج می برند. من درخواست از افراد غنی برای توزیع ضروری کیت به نیازمندان به هر کس درد و رنج است و زمان مناسب برای کمک به فقرا” Hamed بیشتر گفت.

نارندرا نخست وزیر بود و در مارس 24 اعلام کرد که 21 روز در سراسر کشور مستند به عنوان یک اقدام احتیاطی برای جلوگیری از گسترش COVID-19. این مستند بود و بعد تمدید تا آوریل 3.

Laxmi که دریافت یک کیت گفت: “همه ما می دانیم که وضعیت فعلی ما در حال گرفتن هر کاری برای به دست آوردن پول است. این افراد با نزدیک شدن ما با آمدن به محل اقامت ما و تحویل ضروری ست برای ما. من می خواهم برای تشکر از آنها.”

منبع: ANI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>