ساییده شدن زن و شوهر پناهگاه 80 افراد بی خانمان کمک می کند تا بیش از 50 نفر از آنها راه اندازی یک کسب و کار

“بدون حرکت وسایل نقلیه و یا افراد بی خانمان مردم ایستاده بود مانند انگشت شست درد. این واقعا هولناک برای دیدن بسیاری از مردم در اطراف ما بودند رنج می برند بدون سرپناه و مواد غذایی و یا آب است.”

ارتقاء

Wمرغ نعیم تبریز خان سوار در سفر به ساییده شدن در 24 مارس کوچک او می دانم که در دو ماه آینده او را تا پایان کمک به صدها نفر از مردم است.

در ماه فوریه سال 2020 چنای بر اساس متخصصین و اهل فن شروع به مطالعه برای آزمون گواهینامه به علت در ماه ژوئن و به او اجازه تمرکز همسرش, Mahathaj پروین و کودکان تصمیم گرفت برای گذراندن چند ماه در این شهرستان با بستگان خود را. اما زمانی که شایعات در مورد تمدید مستند آغاز شده و رویه های نعیم تصمیم به گرفتن یک روز از سفر خود به ساییده شدن و آوردن خانواده اش به چنای.

“من شروع به از چنای قبل از ظهر. در آن زمان من رسیده ارد آن را چند ساعت قبل از نیمه شب. من می دانستم که آن را غیر ممکن بود به درایو به عقب” را به یاد می آورد نعیم که تا به حال هیچ چاره ای اما برای ماندن در.

وام کمک به دست

چند روز بعد نعیم و پروین در یک, مواد غذایی اجرا زمانی که آنها در سراسر هولناک دید.

“وجود دارد صدها نفر از افراد بی خانمان و سرگردان در خیابان ها. آنها در خوشه در خارج از ایستگاههای اتوبوس معابد و ایستگاه راه آهن زندگی بدون سرپناه مناسب, مواد غذایی و یا آب می گوید:” نعیم.

در فروشگاه های مواد غذایی, زن و شوهر خرج اضافی 3000 تومان برای خرید بیسکویت و دیگر تنقلات برای برخی از آنها.

بیسکویت که زن و شوهر خریداری شده در روز 1.

“ما در اطراف شهر رفت و توزیع این مواد غذایی به حدود 100 نفر است. اما من می دانستم که آن را نمی خواهد به اندازه کافی و آنچه آنها نیاز شد داغ وعده های غذایی. پس من نزدیک دوستان و اعضای خانواده و همکاران از طریق رسانه های اجتماعی گروه ها و درخواست آنها برای اهدای مقداری پول به من کمک کند با این علت است. بسیاری از آنها از طریق آمد و من موفق به جمع آوری پول به اندازه کافی به 100 غذایی بسته هر روز می گوید:” نعیم.

برای آماده سازی مواد غذایی بسته های زن و شوهر با نزدیک شدن به محلی وراج — Ahmed Ahmed — که به لطف توافق برای کمک به. از ساخت 100 بسته یک روز آنها به تدریج شروع به خدمت 200 و بیشتر. روز 30 آنها خدمت 520 ناهار بسته و 100 صبحانه بسته است.

“کیفیت و کمیت مواد غذایی همیشه درجه یک و ما اطمینان می داد که کسانی که از خوردن آن لذت می برد آن می گوید:” نعیم.

در حالی که توزیع مواد غذایی بسته Naim, پروین و Shabir تضمین است که آنها را حفظ قوانین اجتماعی فاصله, عینک, دستکش, و انجام دست sanitisers همراه است.

نعیم توزیع مواد غذایی بسته است.

ساییده شدن شرکت مراحل را برای کمک به

“یک روز در حالی که ما توزیع مواد غذایی بسته های ما متوقف شده توسط پلیس. آنها می خواستند ما برای جلوگیری از این کار به عنوان ما شکستن هنجارهای ایمنی. ما به آنها اطمینان داد که ما در نظر گرفتن تمام اقدامات احتیاطی لازم اما آنها مصر” به یاد می آورد نعیم.

پس نعیم نوشت: به شهرداری شرکت از ساییده شدن و جمع و درخواست آنها را به ارائه یک سرپناه برای بی خانمان 100 نفر است. مقامات موافقت کردند و در 26 مارس او و پروین منتقل 80 نفر به یک دولت مدرسه.

مردم در خدمت مواد غذایی در این شرکت جایی که آنها بودند پناه داد.

“در حال حاضر من نیاز به بودجه بیشتر و کمک از داوطلبان به ارائه سه وعده غذا همراه با چای و قهوه و تنقلات. ما نیز آغاز شده و به آنها گیاهی نوشیدنی Kabasura Kudineer برای افزایش ایمنی خود را. این نوشیدنی است که خدمت در قرنطینه مراکز در سراسر کشور. برای داوطلبان من نزدیک سازمان های غیر دولتی محلی. نیز وجود دارد برخی افراد از سیاسی سازمان که در پیوست برای کمک به می گوید:” نعیم.

پس از آن نیز پیامبر (ص) برخی از داوطلبان و نعیم به حال به شکستن سریع هر روز در مدرسه است. پس از چند روز آنها احساس بد غذا خوردن به تنهایی و شروع به ارائه یک وعده غذایی افطار برای همه ساکنان. نعیم ادعا می کند این انجام شد هر روز تا پایان ماه مبارک رمضان.

جدای از این نعیم و پروین تضمین است که آنها به ایجاد یک محیط مثبت برای همه. آنها با انجام بازی ها در روزهای خاص و حتی نمایش فیلم.

رفتن بالا و فراتر از آن

نعیم همچنین ایجاد یک وب سایت — humanitywins.co.در جایی که او را به روز رسانی کار او همراه با تصاویر و ویدئوها.

“لینک به وب سایت به اشتراک گذاشته شده در میان گروه های مختلف. ظرف چند روز کمک های مالی شروع به ریختن در. تا به امروز ما را دریافت کرده ام حدود 29.5 تومان لاخ. در این وب سایت نیز وجود دارد گزینه ای برای حمایت از خانواده مواد غذایی نیاز برای 1300 تومان. این خواهد شد مراقبت از مقررات مانند برنج و دال و نفت و…. برای 20 روز” ادعا می کند نعیم.

با کمک های مالی نعیم نیز قادر به راه اندازی کسب و کارهای کوچک برای کسانی که تلاش برای پیدا کردن وسیله ای برای امرار معاش.

ارتقاء

“ما کمک کرد راه اندازی کسب و کار برای حدود 15 نفر است. مردی که معلولیت های جسمی مجبور به توقف کار چند سال پیش پس ما تبدیل خود را دستی-شروع خودکار ریکشا به طور خودکار شروع می شود. وجود دارد یک ساعت ساز که نیاز به کار, بنابراین ما سرمایه گذاری در یک مغازه کوچک که در آن او می تواند کسب و کار خود را راه اندازی مجدد. جدای از این, ما همچنین امن برای 50 نفر در سایت های ساخت و ساز و رستوران ها و فروشگاه های مواد غذایی و مکان های مشابه می گوید:” نعیم.

امروز نعیم و خانواده اش پشت در چنای اما آنها همچنان به ارائه پشتیبانی ثابت برای کسانی که اقامت در ارد مدرسه.

“هنگامی که مستند محدودیت کاسته برخی از آنها موفق به پیدا کردن کار در حالی که برخی از سمت چپ برای دیگر شهرستانها. اما هنوز هم وجود دارد 15 نفر پناه گرفتن در مدرسه و شرکت موافقت کرده است که اجازه می دهد آنها را به اقامت در اینجا تا زمانی که آن را رسما از سر گرفته است. Shabir در ادامه به سه وعده غذا در روز برای آنها و من به طور مداوم به دنبال فرصت های اشتغال برای آنها است. من سپاسگزار برای این تجربه شده است; واقعا فهمیدم چگونه ما تنها نیاز به یک چند کوچک اقدامات برای ایجاد یک تأثیر قوی” او آمده است.

همه عکس ها حسن نیت ارائه میدهد: نعیم خان

(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>