اریکا Costell لگد کردن تعطیلات آخر هفته خود را با آرامش و کمی هوای تازه. در حالی که مدل ماند در سایه کوچک لباس شنای زنانه دوتکه او در خارج از منزل بود به عنوان روشن به عنوان scintillating نور خورشید.

روز جمعه 27 ساله در گذار زمان به Instagram برای به اشتراک گذاشتن یک مدلسازی شات از صفحه اصلی با 3.7 میلیون پیروان. اریکا شد تصویر تکان دادن پر جنب و جوش قرمز لباس شنای زنانه دوتکه رشته است که شامل یک کراوات رنگ چاپ با پاشیده نارنجی. نیمه بالای او شنا به حال دو پایین رشته به جای یک و یک قطعه فلزی سخت افزار آراسته مرکز مجسمه نیم تنه. آن را با مته سوراخ بیکینی, نام تجاری, نام, Gia.

بالا نیز تا به حال روابط افسار و مثلث فنجان که چسبیده به اریکا را چابک قفسه سینه. او قابل تنظیم اسلاید-سبک کف کرده بود روابط کوتاه در دو طرف. رشته کشیده شد بالا در مدل های باریک و باسن بزرگ و گره دار در کمان. کف’ جمع آوری جلو نشستم کم اریکا میانی را ترک بسیاری از معده تخت ، او در طول او نیم تنه حتی بیشتر کشش اسلحه خود را تا بیش از سر خود را.

اریکا بود نما در یک سونا با پشت کج تا در یک زاویه. او تا به حال پشت قوسی و زانو های خود را خم. پشت سمت چپ او آراسته دست بود با استراحت در کنار سر او.

مدل تبدیل شد سر خود را به سمت دوربین. او هازل چشمان درخشان و او تا به حال یک شرجی بیان در صورت بی عیب و نقص. نگاه زیبایی او را شامل برهنه براق روی لب کامل تاریک fluttery مژه و shimmery شامپاین سایه چشم. پوست او تا به حال یک زرق و برق دار همه تب و تاب بودن. او با پوشیدن او تیره مو, جدا کردن مرکز و عقب کشیده.

اریکا لوازم او شنا با یک مدال طلا گردنبند و النگو و دستبند روی مچ دست چپ و کوچک گوشواره.

مدل عکس گرفت در سایه پاسیو. در عنوان پست خود او نوشت که او “عطش trappin.'”

عنوان این نوشته اریکا پیروان فشرده شده اند “مانند” را فشار دهید در پست خود بیش از 89,000 بار. راز ویکتوریا مدل نیز دریافت بهمن effusive ستایش در بخش نظرات.

“بدن خود را به اهداف” را بخوانید یک پاسخ به عکس خود را.

“تعریف کمال!!!” gushed یکی دیگر از فن.

“اریکا شما زیبا ترین فرد در جهان,” یک سوم تحسین نوشت.

“شما خیلی قشنگ, من حسود هستم. Lol,” خواندن یک چهارم دهید.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, اریکا همچنین در سمت چپ طرفداران او در هیبت نما در کوچک جین bandeau بالا. محبوب YouTuber اغلب سهام مدل سازی عکس ها با Instagram followers و آنها همیشه به خوبی دریافت شده توسط بسیاری از جانبازان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im