اریکا دیوار به روز رسانی: دیدن فراز و فرود آمد که پس از از دست دادن 300 پوند بر من 600-LB زندگی’

اریکا دیوار شده است یکی از محبوب ترین افراد برجسته در من 600-LB زندگیبا طرفداران به دنبال همراه به عنوان او در ابتدا تلاش در نشان می دهد و سپس از دست داده و نزدیک به نیمی از وزن بدن به اندازه کافی برای ورود به قدمت جهان.

اریکا در صدر مقیاس در 661 پوند زمانی که او برای اولین بار ویژه در TLC مدارک سری و در ابتدا تلاش می کرد با توصیه جدی برای کاهش کربوهیدرات و بهبود رژیم غذایی خود. به عنوان InTouch Weekly , اشاره, Erica تلاش کرده بود با مواد غذایی از دوران کودکی خود را در ابتدا خود معده استاپلر در پدرش اصرار در سن 16 سالگی زمانی که او وزن 300 پوند است. اریکا وزن از دست داده اما مورد تجاوز قرار گرفت که در آن سال و سقوط عمیق تر به غذا, اعتیاد به رابطه او با پدرش تیره و تار شد.

“من احساس نادیده گرفته شده و رها شده توسط پدر من. من فقط می خواستم پدرم به من بگویید که او مرا دوست داشت و او را نا امید کرد که من دختر خود را,” او گفت:.

ایده برش کربوهیدرات دشوار بود برای اریکا در ظاهر اولیه خود را بر من 600-LB زندگیو به نظر می رسید که او ممکن است به دنبال راه دیگر که تحت فشار قرار دادند در برابر پیشنهادات از کاهش وزن کارشناسان و در نهایت تلاش برای از دست دادن هشت. اما چیزی که در نهایت با کلیک بر روی آن و اریکا به زودی شاهد پوند پرواز کردن.

او در دستیابی به موفقیت بزرگ پس از ظاهر شدن در من 600-LB زندگیدر نهایت حذف 300 پوند در 15 ماه پس از او به ویژه در TLC سری. در عرضه اولیه “آنها کجا هستند در حال حاضر ؟” به روز رسانی اریکا گفت که او نیز شروع به دیدن یک درمانگر و حتی وارد دنیای دوستیابی جرقه یک رابطه با دوست دیرین جیمی.

به روز رسانی در آمد با مقدار زیادی از وزن از دست دادن تصاویر نمایش بسیار باریک اریکا و TLC ارسال شده تصاویر بیشتر از آن در Facebook صفحه آخرین بار با اولیه 2018 به روز رسانی.

اریکا آخرین به روز رسانی نشان می دهد که همه چیز نیست همیشه رفته تا به آرامی. پس از اولیه کاهش وزن در نشان می دهد که 45 ساله ضربه گیر در رابطه او با دوست پسر جیمی هر چند Starcasm گزارش در اوایل سال جاری که هنوز رفتن قوی. اریکا گفت: celebrity news خروجی است که پس از انتظار دو دهه به نوبه خود دوستی خود را به یک داستان عاشقانه او مایل به نگه داشتن کار از طریق هر چه موانع راه خود را.

“من همیشه انجام بهترین من به عشق او را با تمام قلب من و که یک وعده از من به شما” او گفت:. “من منتظر او را برای 20 سال بنابراین من می دانم که دقیقا چه نوع از انسان او است و به نظر من هیچ بهتر وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>