اریکا منا Stuns در Sparkly Bodysuit در جدید Instagram عکس

اریکا منا شده است نشان کردن نوزاد بعد از bod در Instagram صفحه در طول چند ماه گذشته و در جدیدترین به اشتراک گذاری از او sizzled در bodysuit. این به روز رسانی را دریافت کرده است توجه زیادی تا کنون garnering بیش از 65,800 در چهار ساعت پس از آن نوشته شده بود.

The Love & Hip Hop star sat سیاه, fuzzy صندلی برای ضربه محکم و ناگهانی. او قوسی او بازگشت و بازی کردن با موهای او با دست چپ خود و تکیه او آرنج راست را در پشت صندلی است.

او bodysuit برجسته ترکیبی از دو پارچه های مختلف با چرم-مانند تکه در جلو و مش قاب در دو طرف و در بند بخش است. محض مناطق از این گروه بودند بیشتر تاب با سفید, سنگهای درخشان که اضافه شده یک پر زرق و برق پرنیان به نگاه. برچسب نشان داد که bodysuit بود از مد نوا.

اریکا نگاه دوربین با سر کج شده به سمت و با pouty بیان در چهره او. آرایش ظاهر نرم افزار شامل بنفش سایه چشم, ضخیم, سفید برجسته زیر ابرو و رژ لب براق. به ویژه او به نظر می رسید برای رفتن بدون معمول جعلی ضربه شلاق.

علاوه بر این او موهایش را در بازی گاه به گاه امواج و خار او قفل در شانه راست. او را با لوازم به سادگی با گوشواره نقره ای و هیچ چیز دیگری اگر چه او سفید مانیکور ظهور در شات.

پشت اریکا بود یک کمد با غرور آینه و یک قطعه از تجهیزات روشنایی قرار داده شده در کنار آن.

او دریافت کرده است بسیاری از تعارف در بخش نظرات تا کنون برای به اشتراک گذاری جدیدترین. یکی از برجسته ترین نظر بود از او شوهر Safaree بود که بدیهی است که احساس او را پرنیان.

“WHATTTTT THEEE F*CKKKKKKKKK مرد لخت کون پتی.. لطفا مرا برای همیشه و هرگز دیوانه در من Wowwwww” او بوده و با استفاده از یک رشته از خسته, چهره, چهره جیغ ترس و چهره با اشک شادی از emoji خود را نقطه.

“When I grow up, I wanna be a hot momma مثل شما” اعلام کرد: یک دوم رسانه های اجتماعی کاربر.

“دختر کژدم (عقرب)… woooo شیلی lmfao من فکر نمی کنم ما می تواند رسیدگی خودمان” شوخی یکی دیگر از تحسین با اشاره به عنوان.

علاوه بر این در آوریل 23, احساس نشان داد منحنی او در یکی دیگر از آشکار ساز و برگ. آن زمان او تصمیم گرفت تا برای یک shimmery صورتی زیر مجموعه با آنچه به نظر می رسد یک سینه بند و یک جفت تطبیق از کف. هر دو تکه تزیین شده با لاسی تعظیم و سینه چپ او رخ کامل نشان می دهد. پشت اریکا بود یک اتاق سفید با قهوهای مایل به زرد فرش و اندازه خرس عروسکی قرار داده شده بود در برابر دیوار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>