اریکا خاورمیانه و شمال آفریقا نشان می دهد باور نکردنی رخ در کسی تنگ

اریکا منا tantalized او Instagram followers به تازگی با یک جریان لباس شنا عکس, و در زمان به پلت فرم امروز به نمایش گذاشتن باور نکردنی رخ در یک آشکار ساز و برگ. او را لرزاند, تنگ, سکس سفید, زرق و یک جفت شلوار باد کرده به او اشاره کرد که در این عنوان که او برنامه ریزی شده بود شوهرش Safaree های تولد باش.

The Love & Hip Hop star مطرح شده در خارج در یک نوار کوچک از بتن در مقابل یک دیوار آجری است. او ایستاده بود با دست چپ خود را بر سر او با چشمان بسته و تکیه کردن و پای راست خود را به سمت. او قرار داده شده یک دست در جیب و به نظر می رسد خیساندن اشعه.

اریکا را گروه شامل یک کم قطع bodysuit که اجازه او را برای نشان دادن خاموش قفسه سینه خود را و او تکمیل نگاه خود را با یک جفت شلوار تیره و شیک صندل. شلوار به یک جین تیره شستشو با مناسب شل و یک زن و شوهر از bedazzled دست و پنجه نرم لهجه با او مچ پا. او همچنین عینک تطبیق درخشان کمربند و لوازم با یک گردنبند افسون, گردنبند, گوشواره, دستبند و یک ساعت مچی. او گردنبند برجسته مسیحی جذابیت لهجه در مرکز با کوچکتر فریبندگی در دو طرف. علاوه بر این کفش خود را که با انگشتان پا اشاره کرد و بالا روشن است که او را ترک سفید, مانیکور نشان میدهد.

احساس عینک مو و براق از پشت او و گلم نرم افزار آرایش به نظر می رسد عبارتند از: صورتی, سایه چشم تیره, سایه و تیره رژ لب صورتی.

پست متصلب است تا بیش از 18,400 دوست دارد تا کنون در 45 دقیقه پس از آن رفت و او بخش نظرات بسته بندی شده بود با تعارف از پیروان او.

“بمب لباس کفش نگاه unconformable به جهنم هر چند” مشاهده کاربران شبکههای اجتماعی.

“کسانی که شلوار جین.. من آنها را دوست دارم” اعلام کرد دومین حامی.

دیگران با اشاره به Safaree که تولد در جولای 4th. او می تواند تبدیل 38 سال است.

“این مورد به یکی دیگر از تولید فیلم” شوخی یک سوم تحسین.

“من فقط LOVEEEEE شما Boo @iamerica_mena & Espec. #چگونه شما را #دوست دارد خود را #شوهر BbyGirl………. & او یک #CancerLikeMe #REALSoulsYo…..,” raved یکی دیگر از فن.

علاوه بر اریکا flaunted منحنی او در یکی دیگر از ضربه محکم و ناگهانی از دیروز که زمان تاب کوچک کراوات رنگ لباس شنای زنانه دوتکه. او بالا و پایین های ویژه پاک کردن تسمه و او رخ صدای زیر شکم و لگن در کامل نشان می دهد. او نشسته کنار استخر و لبه پنجره رساند تا او زانوی چپ داد و یک لبخند برای شات با لب های او بسته شده است. او عینک خود را خیس مو خار پشت شانه های او و شکل او را نیز تحت پوشش در قطرات آب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>