اریکا منا قرار می دهد باور نکردنی دور گنده در شلوار جین,

اریکا منا شده است های بسیاری از لباس عکس با Instagram followers به تازگی و جدیدترین سهم از این قاعده مستثنی بود. در جدید تحریک pic او را لرزاند سفید شورت لا کونی bodysuit و یک جفت تنگ, نور-شلوار جین های رنگی و باور نکردنی غنیمت دور مانده بود در تمام نشان می دهد. به علاوه او عنوان نشان داد که او در ساخت بسیاری از او در شب جمعه. او

او مطرح شده در مقابل یک دیوار خالی و مواجه او پشت به دوربین. او قرار داده و دست چپ را بر سر او و به عقب نگاه کرد و با یک لبخند بر روی صورت خود.

او bodysuit تا به حال یک پا قطع که سمت چپ لگن و آن را استراحت اینچ بالاتر شلوار’ کمر. شلوار جین او تا به حال یک نور شستشو با splotches در سراسر, و آن را به حال یک جا در او derrière ساخته شده است که منحنی او سخت به دست. گروه خود را نیز برجسته او پشت تو که می افتد پایین ستون فقرات خود را دارد و دست چپ او خال کوبی همچنین peeked از طریق. برچسب در پست اشاره کرد که گروه بود از مد نوا.

اریکا عینک مو در سنگین حق پر و گلم نرم افزار آرایش ظاهر شامل بنفش نور لرزان سایه چشم و نور نقره ای برجسته در اطراف او ابرو. او همچنین به نظر می رسد به پوشیدن لباس سرخ و نور و رژ لب صورتی و او اضافه pizazz به نگاه خود را با یک جفت بزرگ و درخشان گوشواره گل میخ.

او به خوبی روشن در ضربه محکم و ناگهانی به لطف استفاده از یک فلش و پوست او نگاه بی عیب و نقص.

تا کنون ضربه محکم و ناگهانی شده است زندگی می کنند تنها یک ساعت اما متصلب تا بیش از 48,700 را دوست دارد. تحسین او را به بخش نظرات به ترک متعدد خود تعارف برای گیج.

“شما فقط بهتری روزمره [sic],” اعلام کرد پیرو.

“SIS در آن دوباره @iamerica_mena,” gushed دوم جانباز.

“به نظر می رسد بسیار زیبا! مادری به نظر می رسد خوب بر شما!” گفت یک سوم رسانه های اجتماعی کاربر.

“که مد نوا ژان [sic] این من به آن نیاز دارید در زندگی من” نوشت: کنجکاو فن.

The Love & Hip Hop star نیز حیرت زده او پیروان دیگر آشکار گروه از چند روز پیش. که او نشان داد او underboob در کوچک روشن, زرد, لباس شنای زنانه دوتکه بالا تنها با یک تسمه نازک روی شانه راست. آن آنقدر کوچک است که سینه او نبود به طور کامل موجود است و او نیز sported یک جفت شورت کوچک است که شخصیت های برجسته از نمایش Rugrats. او مطرح شده در مقابل یک دیوار خالی دوباره در این شات.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>