اریکا Fett Sizzles در شکل آغوش لباس کوتاه

روز شنبه, مارس 19 آمریکایی, فوتبال, مدل اریکا Fett خوشحال طرفداران با آپلود یک سری از خیره کننده جرقه بزند در Instagram.

این عکس ها نشان می دهد که 32 ساله نما در یک سوار. او عینک یک button-down blouse, زیر یک سیاه-و-سفید بررسی مینی لباس. شکل-بغل کردن لباس برجسته اریکا باور نکردنی منحنی و دور کمر باریک. طرفداران نیز قادر به گرفتن یک نگاه اجمالی از او چشمگیر, تا تو, مجموعه است. اریکا لوازم این نگاه زنانه با کبود پیشانی بند و حلقه بیانیه.

سبزه, بمب, عینک طولانی قفل کردن در کمی tousled ، او بهبود یافته و او در حال حاضر ویژگی های زرق و برق دار با صورت پر از آرایش. اریکا ساخته شده او چشم ابی سبک پاپ با آنچه به نظر می رسد خط چشم سیاه و یک کت نور از ریمل مژه و ابرو. آرایش خود را نیز به نظر می رسید که شامل مجسمه ابرو هایلایت و روشن رژ لب صورتی.

در تصویر اول اریکا خم به جلو به عنوان او قرار داده شده یکی از دست او را به طرف صورت خود را و در ران او. او کج شده سر و gazed به طور مستقیم به دوربین لبخند روشن. زیر عکس گرفته شده در یک زاویه نزدیک. این cosplayer قوز شانه های او نقل مکان کرد و هر دو دست خود را به او ران.

در زیرنویس های رسانه های اجتماعی sensation اشاره کرد که او تراوش بی گناهی که به طور کامل لباس.

این پست به نظر می رسد فن های مورد علاقه آن را به عنوان به زودی متصلب تا بیش از 20000 لایک. کاملا چند از اریکا پیروان نیز در زمان زمان به دوش او با تعارف در بخش نظرات.

“شما زیبا عشق چشم خود را” gushed یک فن اضافه کردن بوسیدن صورت شکلک برای نظر.

“من فکر می کنم که آنچه فرشتگان مانند نگاه” اضافه شده متفاوت جانباز.

“شما زیبا هستند هیچ [موضوع] چگونه شما لباس می پوشد” گفت: یکی دیگر پیرو.

“شما به معنای واقعی کلمه کامل @اریکا.fett” chimed در یک چهارم Instagram کاربر.

برخی از نظر نظر می رسد به ارائه لال عکس و به جای آن استفاده می شود یک دنباله از شکلک برای بیان خود را تحسین برای خالکوبی ،

دیجیتال و تاثیر گذار بزرگواری در پاسخ به نظرات, ضمن تشکر از او پیروان اختصاص داده شده برای نوع خود را از کلمات.

در حالی که اریکا را ساز و برگ محافظه کار بود و نه در این ها او معمولا خجالتی نیست وقتی که می آید به flaunting او شکل افسانه در رسانه های اجتماعی. در واقع اکثریت او Instagram نوشته های تشکیل شده از او در risque گروه که ترک کمی به تخیل. در اوایل این هفته آپلود تصاویر که در آن او عینک یک توری سینه بند و مطابق با لباس زیر. که ارسال شده است را دوست داشت بیش از 45,000 بار پس از آن به اشتراک گذاشته بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>