اریکا Fett برگ کمی به تخیل نحیف در صورتی بیکینی

در روز سه شنبه, ژوئن 23, آمریکایی, فوتبال, مدل اریکا Fett آپلود وسوسه انگیزی Instagram پست برای او 2.3 میلیون پیروان برای لذت بردن از.

در مطرح snaps 31 ساله مطرح شده در از از gauzy پرده سفید. او flaunted او چهره فوق العاده در یک بافت و صورتی لباس شنای زنانه دوتکه با o حلقه جزئیات. این نحیف لباس شنا قرار داده و او را کافی رخ باب روز میانی و مجسمه لگن بر روی صفحه نمایش کامل بسیار لذت از مخاطبان خود را. طرفداران نیز قادر به دست آوردن یک دیدگاه خوبی از او چشمگیر, تا تو, مجموعه است. اریکا لوازم شرجی نگاه با گوشواره طلا و یک نقره حلقه بینی.

این Instagram استار مدل دهید خود را قفل طولانی در tousled امواج و افزایش زیبایی های طبیعی خود را با صورت پر از آرایش. او ساخته شده او را زرق و برق دار چشم سبز pop با استفاده از آنچه به نظر می رسد گرم-صدای زیر, سایه چشم, خط چشم سیاه و یک کت نور از ریمل مژه و ابرو. آرایش خود را نیز به نظر می رسید به ویژه در پر ابرو هایلایت سرخ شدن و رژ لب برهنه.

در اولین تصویر مدل kneeled با گسترش پاهای او را در طبقه های چوبی. او قرار داده شده یکی از دست خود را بر ران او و دیگر در پشت سر او. اریکا gazed به طور مستقیم در دوربین های درخشان او لبخند زیبا. عکس زیر بود نزدیک شات است که در او متمرکز باور نکردنی بدن.

در زیرنویس های رسانه های اجتماعی احساس کرد که او تا به حال “[l]ost وزن است.” اریکا نیز او را تشویق پیروان به دیدار او OnlyFans حساب.

بسیاری از تحسین او هجوم آورده و به بخش نظرات به دوش او با تعارف.

“تو زیبایی” نوشت: یک فن اضافه کردن یک قلب قرمز از emoji به نظر.

“همه راست منحنی در همه مکان های راست” اضافه شده متفاوت جانباز.

“شما نگاه کاملا زرق و برق دار کودک. خدای من من عاشق بدن خود اظهار داشت:” یکی دیگر پیرو.

“شما نگاه پر شور” chimed در یک چهارم Instagram کاربر.

برخی از نظر اما به نظر میرسد که ارائه شده است لال عکس و به جای ترک یک دنباله از شکلک برای بیان خود را تحسین برای این مدل.

اریکا درگیر با پیروان اختصاص داده شده توسط در پاسخ به برخی از نظرات. این پست به نظر می رسد به یک فن مورد علاقه آن را به عنوان به زودی متصلب تا بیش از 45,000 را دوست دارد.

خالکوبی مدل است خجالتی نیست وقتی که می آید به نمایش پستان, دارایی در رسانه های اجتماعی. به تازگی تصاویر آپلود شده که در آن او تصمیم به رفتن با بابا در حالی که با پوشیدن یک ياوه قرار دادن لباس ترک کمی به تخیل. که ارسال شده است را دوست داشت بیش از 80 ، 000 بار پس از آن به اشتراک گذاشته بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>