اریکا Fett Flaunts به شکل باور نکردنی در نحیف صورتی بیکینی

چهار شنبه, مارس 25, فوتبال, مدل اریکا Fett ساخته هفته کاری کمی هیجان انگیز تر با آپلود یک وسوسه انگیزی Instagram پست برای او 2.3 میلیون پیروان برای لذت بردن از.

بسیار گرم جرقه بزند نمایش دیجیتال تاثیر گذار نما در مقابل یک دیوار خاکستری تزئین با یک قاب قطعه از آثار هنری. اریکا flaunted او چهره فوق العاده در یک نحیف نئون صورتی لباس شنای زنانه دوتکه رشته از شنا نام تجاری Frankies حالا. کافی او رخ تقریبا ریخته بیرون به سختی وجود دارد ، کوچک دو قطعه نیز قرار داده و او را باب روز میانی و انحناء لگن بر روی صفحه نمایش کامل بسیار لذت از مخاطبان خود را. خالکوبی, زیبایی, نگهداری از نگاه نسبتا ساده و لوازم تنها با او امضا نقره ای حلقه حلقه بینی.

سبزه, بمب, آهنگ لذیذ او قفل در شل فر و پیشرفته او در حال حاضر ویژگی های زرق و برق دار با صورت پر از آرایش. قابل توجه برنامه شامل مجسمه ابرو درخشان برجستهنگار یک کت نور از ریمل و رژ لب صورتی.

در تصویر اول اریکا ایستاده بود و با شانه اش به عقب قرار داده و دست خود را بر او ران. او کج شده سر و gazed به طور مستقیم به دوربین به عنوان او با لبخند خوش. او تغییر داده و موقعیت خود را به صورت عکس زیر با حرکت یک دست او را به طرف سر او را.

در زیرنویس های رسانه های اجتماعی احساس التماس پیروان او به او اجازه می دانیم که کدام یک از این دو عکس آیا آنها ترجیح می دهند. او همچنین طرفداران تشویق به کلیک بر روی لینک زیستی خود است که آنها را منجر به Patreon حساب که در آن او با ارسال محتوای غیراخلاقی.

بسیاری از اریکا را تحسین flocked به بخش نظرات به اشتراک گذاشتن نظرات خود را در مورد مجموعه عکس.

“1. می توانید بیشتر از خالکوبی. آن را بیشتر رنگارنگ” نوشت: یک فن است.

“2. چشم خود را بسیار زیبا!” اضافه شده متفاوت جانباز.

برخی از نظر اما اشاره کرد که آنها تا به حال مشکل انتخاب تصویر مورد علاقه.

“هر دو [عکس] فوق العاده @اریکا.fett مثل همیشه به شما نگاه زیبا” گفت: یک پیرو.

“هر دو کاملا زرق و برق دار اما شما نگاه شگفت انگیز در همه چیز کودک!” chimed در دیگر Instagram کاربر.

اریکا درگیر با پیروان اختصاص داده شده توسط پاسخ به برخی از نظرات. این پست تحریک آمیز به نظر می رسد فن های مورد علاقه آن را به عنوان به زودی متصلب تا بیش از 20000 لایک.

به عنوان طرفداران آگاه هستند این مدل است خجالتی نیست وقتی که می آید به نشان کردن باور نکردنی منحنی در Instagram. به تازگی ارسال شده در انتها تصویر که در آن او یک جفت نارنجی توری لباس زیر. که عکس شده است دوست داشت بیش از 40 ، 000 بار پس از آن به اشتراک گذاشته بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>