اریکا Fett Flaunts باور نکردنی منحنی در ياوه گل پیراهن زنانه دامن بلند لباس

در پنج شنبه, جولای 26, آمریکایی, فوتبال, مدل اریکا Fett آپلود یک سری از خیره کننده جرقه بزند برای او 2.3 میلیون Instagram followers برای لذت بردن از.

در این عکس 32 سال مطرح شده در سفید-دیواری اتاق آراسته با قاب آثار هنری است. او flaunted او چهره فوق العاده سفید-و-آبی گل لباس پیراهن زنانه دامن بلند با یک ران تقسیم می شود. به ياوه پوشاک برجسته او کافی رخ دور کمر باریک و لاغر, پاهای خیلی به لذت از مخاطبان خود را. اریکا به پایان رسید را از نگاه شرجی با یک جفت از اندازه شاخ-rimmed عینک, گوشواره بیانیه و امضای نقره ای حلقه حلقه بینی.

برای گاه به گاه عکس او مدل موهایش در tousled امواج و یک طرف ،

در اولین تصویر خالکوبی مدل نشسته و با شانه اش به عقب و پاهای او عبور در صورتی صندلی. او کج شده سر و gazed به طور مستقیم در دوربین با یک لبخند کوچک بازی بر روی لب های او. عکس زیر نشان داد اریکا تبدیل بدن خود را کمی متمایل به جلو به عنوان او به ارمغان آورد او را دست در دست هم.

در زیرنویس های رسانه های اجتماعی احساس به نظر می رسید حاکی از این است که او معتقد است که او نگاه مادری در لباس او. اریکا نیز اشاره کرد که او به ندرت ورزشی او عینک در طول photoshoots و اقدام به درخواست او پیروان اگر عینک باید پوشیده شود “بیشتر” غالبا.

طرفداران flocked به بخش نظرات برای پاسخ به سوال او.

“شما کاملا باید. آزمایش با قاب و من می خواهم فکر می کنم شما می خواهم برخی از واقعا سرد vibes خود را با عکس های” نوشت: یک دیدگاه.

“خواهد بود که مطلق بله” اظهار داشت: یکی دیگر از Instagram کاربر.

کاملا چند از اریکا پیروان نیز در زمان زمان به دوش او با تعارف. در حالی که برخی به سادگی با استفاده از یک دنباله دار از شکلک برای بیان خود را تحسین برای مدل دیگر که قطعا بیشتر آوازی خود را ستایش.

“شما خیره کننده مانند همیشه” gushed یک فن است.

“شما نگاه زرق و برق دار @اریکا.fett” اضافه شده متفاوت جانباز.

اریکا بزرگواری در پاسخ به برخی از نظرات. طرفداران به نظر می رسید که دوست داشت آن را به عنوان به زودی متصلب تا بیش از 33,000 را دوست دارد.

این دور از اولین بار که دیجیتال تاثیر گذار نشان داده است خارج از دارایی ها در رسانه های اجتماعی. در واقع اکثریت او Instagram نوشته های تشکیل شده از او در آشکار گروه که ترک کمی به تخیل. در اوایل این هفته او سوار طرفداران وحشی با آپلود یک تصویر که در آن او به تن نحیف صورتی بیکینی در حالی که ایستاده در مقابل شاخ و برگ سبز. که ارسال شده است را دوست داشت بیش از 49,000 بار پس از آن به اشتراک گذاشته بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر