اریک مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد که دموکرات ها با استفاده از Coronavirus محدودیت برای جلوگیری از پدرش از مبارزه

اریک مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که دموکرات ها هیجان زده هستند که محدودیت های قرار دادن در محل به سرعت coronavirus نیز کاهش پدرش کمپین برنامه نشان می دهد که آنها ممکن است با استفاده از اقامت در خانه سفارشات به عمد نگه داشتن جمهور کردن مبارزات انتخاباتی.

پسر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد در مصاحبه با رادیو فردا میزبان جانین Pirro در روز شنبه گفت که دموکرات هستند خوشحال می شود قادر به نگه داشتن جو بایدن از انظار عمومی و حفظ و پدرش در کاخ سفید است.

“گوش دادن بایدن این را دوست دارد. بایدن نمی توانید روی صحنه بروید بدون اینکه یک اشتباه وحشتناک. منظور من حتی از زیرزمین او را افتضاح gaffes هر روز. بنابراین مبارزات انتخاباتی خود هیجان زده است که او را به بیرون رفتن وجود دارد,” مغلوب ساختن پیشی جستن و افزود: “آنها فکر می کنم آنها در حال گرفتن دور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بزرگترین ابزار است که برای رفتن به یک عرصه با 50000 مردم هر زمان است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به نشان می دهد که دموکرات ها به طرح “شیر” به نگه داشتن محدودیت در محل به منظور جلوگیری از پدرش از فعال کمپین.

“و حدس بزنید چه ؟ پس از نوامبر. 3 coronavirus را به طرزی جادویی همه ناگهانی از بین برود و ناپدید می شوند و هر کس قادر خواهد بود برای دوباره باز کنید,” او گفت:.

در حالی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است مجبور کردن مبارزات انتخاباتی به عنوان محدودیت های قرار دادن در محل به سرعت گسترش ویروس مانع سفر و لغو مراسم بزرگ مانند مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات رئیس جمهور پیدا کرده است به معنای دیگر از رسم جمعیت و به اشتراک گذاری موفقیت خود را. در اواخر ماه گذشته کمپین راه اندازی اولین عمده تبلیغات حمله رعد اسا که ایسنا گزارش داده بود که هفت روز و هفت-کشف آگهی خرید با تمرکز بر ترویج تهمت پاسخ به coronavirus بحران است.

یک NBC News گزارش همچنین اشاره کرد که تهمت توانسته است به برخی از سفرهای اخیر در خارج از کاخ سفید برای مبارزات انتخاباتی به سبک حوادث در میدان نبرد متحده به عنوان او سفر امکانات ساخت بحرانی تجهیزات حفاظت شخصی. در این گزارش اشاره کرد که این بازدیدها شامل مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تجمع موسیقی متن با بسیاری از مخاطبان با پوشیدن “را در امریکا بزرگ دوباره” کلاه با وجود این بازدید که رسما ذکر شده به عنوان بخشی از خود را در کاخ سفید کمک رسانی به جای مربوط به خود را دوباره انتخابات.

احتمال وجود خواهد داشت بیشتر برای مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه های آینده. رهبران جمهوری خواه شده اند ثابت قدم در اصرار که کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه را به عنوان برنامه ریزی شده در تابستان امسال برنامه ریزی به رسم هزاران نفر از مردم با وجود اجتماعی محدودیت فاصله. حزب منتشر شد بیانیه ای در این هفته گفت: این انتظار به منظور جلب نزدیک به 50000 نفر برای کنوانسیون تعیین شده برای ماه اوت در Charlotte, North Carolina.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>