گزیده ای از “اریک Doeringer: این Brode’ در فلیکس لا نمایشگاه هنر. مشاور فرهنگی

عمل تقلیدی است متناقض تولید برخی از هیجان انگیز ترین هنر اصلی که منتشر شده است این قرن: فقط فکر می کنم در مورد کاتالوگ پاپ ستاره Lana Del Rey. به طور مشابه, هنرمند اریک Doeringer ساخته شده است نام خود را با تولید “bootleg” تفاسیر از کار های ساخته شده توسط برخی از معروف ترین هنرمندان در طول تاریخ از جمله Roy Lichtenstein اد روسیه, John Baldessari و اندی وارهول. این هفته در فلیکس لا نمایشگاه هنر در حال وقوع در هتل روزولت هالیوود, اجاره, گالری و یک آغوش از دنیای هنر, گالری, در حال راه اندازی “اریک Doeringer: این Brode” یک ویترین هنرمند “bootleg” نسخه از مجموعه انباشته شده توسط میلیاردر خیر Eli and Edythe Broad و در حال حاضر در نمایش در LA گسترده موزه.

همچنین نگاه کنید به: Ai Weiwei در حال حاضر فروش مستقیم به مصرف کننده مجسمه سازی است که شما می توانید جمع آوری در خانه

اساسا هر کسی که بازدید داده خواهد شد این فرصت را به انتخاب کنید تا شدیدا با قیمت پایین و منحصر به فرد منحرف نسخه از exorbitantly گران آثار هنری. برای این خاص نشان می دهد Doeringer ایجاد کرده تقریب از کار با کیت هرینگ اد روسیه (قابل توجه ترین, خود , رئیس, نقاشی) و از اندی وارهول را کمپبل سوپ قوطی. “من استفاده از اصطلاح “bootleg” برای اشاره به ” بد “کپی” Doeringer توضیح داد: به ناظر از طریق ایمیل در روز سه شنبه. “این ممکن است احمق کسی در نگاه اول اما کاملا واضح است که این یک کار معتبر توسط هنرمند اصلی برای هر کسی که به نظر می رسد نزدیک است. یک bootleg متفاوت از یک ‘تقلبی’ یا ” جعل ” که به معنای ترفند کارشناسان. تقلبی تلاش می کند به تقلید از کار اصلی به عنوان نزدیک که ممکن است, اما bootleg واگرا از اصلی به طوری که آن را تبدیل به یک چیز جدید (یک bootleg, ابزار جنسی, ساز ممکن است قرار داده بتمن در مرد عنکبوتی بدن برای ایجاد یک ابرقهرمان جدید). یک bootleg می تواند یک لذت گناه مانند تنقلات و یا یک B movie.”

Doeringer اضافه شده است که او هنوز نمی دانند هر گونه دعاوی خود را “بد کپی” از هنری معروف, اما که او مجبور به توقف ساخت و برگزاری نمایشگاه و فروش چیزهای خاصی در گذشته است. پس از همه, خاص, جوک نیست همیشه گرفته به عنوان خنده دار در بیش از حد جدی و تصفیه هنر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im