Eriana بلانکو می فرستد ‘Good Vibes’ در پی بالا محصول & نحیف دامن کوتاه در Instagram

Eriana بلانکو حیرت زده در یک نحیف کمی گروه برای او جدید ترین Instagram post. او قرار داده و او را شکل ساعت شنی بر روی صفحه نمایش کامل در حالی که ارسال پیروان برخی از vibes خوب.

در انجمن عکس فوری Eriana حیرت زده در یک سبز محصول بالا که محکم چسبیده به او کافی مجسمه نیم تنه. بالا نیز نشان داد او اسلحه و پول دور کمر کوچک و سنگ سخت abs. او افزود: مطابق با دامن کوتاه که استراحت بالا در ران و او را در آغوش گرفت انحنا لگن محکم.

او نشسته بر روی یک شمارنده بالا در مقابل یک دیوار سفید. دو چراغ flanked خود را به عنوان او استراحت دست خود را در کنار او برای تعادل داد و جدی خیره به دوربین.

Eriana عینک بلند, تیره مو در یک طرف ، این حجیم رشته زمین افتاد او بازگشت و جریان را بیش از شانه خود را.

او همچنین تصمیم گرفتند برای آرایش صورت در شات. این نرم افزار شامل مژه بلند و خط چشم سیاه. او شامل دودی سایه چشم و ابرو ضخیم به منظور جلب توجه و حتی بیشتر به چشم او. او با استفاده از یک سوسو زننده برجستهنگار و صورتی سرخ شدن به صورت یک تب و تاب بودن گرم. گلم نگاه به پایان رسید با نور صورتی براق روی لب ها کامل.

بسیاری از Eriana را بیش از 2.6 میلیون پیروان flocked به پست برای نشان دادن برخی از عشق. عکس دست آورد بیش از 51,000 دوست دارد در عرض 14 ساعت پس از آن آپلود شده بود و به او غذا. طرفداران همچنین آمار بخش نظرات با بیش از 1100 پیام به عنوان خوانده شده.

“چه کسی می تواند این زرق و برق دار ؟” یکی پیرو نوشت.

“شما به طرز باور نکردنی ای بی عیب و نقص omg 10 و برای همیشه لطفا برای ایمن ماندن” اظهار داشت: یکی دیگر از.

“وای شما بسیار آسان بر روی چشم دوست من. من عاشق این لباس و مو خود را به نظر می رسد بهتر از همیشه. من دوست دارم همه چیز را در مورد این تصویر. به سادگی شگفت انگیز” یک سوم کاربران شبکههای اجتماعی اظهار داشت.

“خداوند شما خیلی فراتر از زرق و برق دار, خالص, الهه. برای شما آرزوی برکت آخر هفته مراقبت” یک چهارم نظر به عنوان خوانده شده.

Eriana ساخته شده است آن را به یک عادت به نمایش گذاشتن قاتل منحنی در آنلاین عکس. مدل طرفداران اغلب خوشحال زمانی که او stuns در صدر, تنگ, لباس و لباس زیر زنانه.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, Eriana اخیرا کردم پالس از پیروان مسابقه زمانی که او flaunted او دلخواهی منحنی در یک فلزی monokini با جسارت برش در ناحیه میانی. این پست نیز ثابت می شود یکی از محبوب در میان طرفداران او. تا به امروز این شرکت به طور متوسط سالانه بیش از 53,000 دوست دارد و بیش از 1300 نظرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>