اردوغان قول به نگه داشتن درب باز برای پناهندگان رفتن به اروپا

استانبول: رئیس جمهور رجب طیب اردوغان روز شنبه قول داد اجازه می دهد تا پناهندگان به سفر به اروپا از ترکیه است که او گفت دیگر نمی تواند مسئولیت رسیدگی به امواج جدید از مردم در حال فرار از جنگ سوریه را.

ترکیه شروع به اجازه دادن به پناهندگان سوری را به صلیب به یونان به عنوان وسیله ای برای فشار آوردن به دولت های اروپایی بیش از درگیری های سوریه پس از مسکو حمایت نیروهای سوریه از کشته شدن 34 نیروهای ترکیه وجود دارد از روز پنج شنبه.

“آنچه ما دیروز… ما باز درب” اردوغان گفت: در استانبول در اولین نظر بعد از مرگ از نیروهای ترکیه در شمال غربی سوریه در استان ادلب.

“ما نمی خواهد دید از آن درب …چرا ؟ چرا که اتحادیه اروپا باید به وعده های خود.”

ترکیه یک قرارداد امضا شده با اتحادیه اروپا برای جلوگیری از پناهندگان عبور از مرزهای خود را پس از 2015 مهاجر بحران است.

رهبر ترکیه گفت: 18,000 مهاجران انباشته اند و در ترکیه در مرز با اروپا از جمعه و افزود که این تعداد می تواند به عنوان بسیاری از 30,000 در روز شنبه.

ترکیه که در حال حاضر حدود 3.6 میلیون پناهنده سوری ترس بیشتر مردم از ورود در کشور وجود دارد که در آن در حال رشد است نارضایتی مردمی علیه حضور خود را.

“ما در یک وضعیت رسیدگی به موج جدیدی از پناهندگان” از سوریه, اردوغان گفت.

کشتار نیروهای ترکیه به افزایش تنش ها با روسیه که پشت رژیم سوریه بی امان حمله را به تکه های باقی مانده از ایران در منطقه است. ترکیه از شورشیان سوریه حمایت کرده است.

تحت 2018 مقابله با روسیه و ناتو-ترکیه عضو اتحاد 12 مشاهده پست ها در ادلب — چند از آن شده اند محاصره شده توسط نیروهای رژیم. اردوغان داده دمشق تا پایان این ماه به جلو و عقب یا پایان یافت. مهلت است با توجه به منقضی شنبه شب (2100 به وقت تهران).

با اشاره به تماس تلفنی با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه روز جمعه اردوغان گفت: “من از آقای “پوتین” چه کسب و کار شما وجود دارد ؟ اگر شما ایجاد یک پایگاه انجام این کار, اما از راه ما و ما را ترک چهره به چهره با رژیم است.'”

اردوغان روز شنبه تایید, تازه, ترکیه, حملات رژیم مواضع از جمعه از جمله در آنچه که مقامات می گویند یک جنگ شیمیایی انبار.

“ما نمی خواهد می خواهید همه چیز برای رسیدن به این نقطه, اما آنها به عنوان نیروی ما به آنها خواهد پرداخت قیمت” اردوغان هشدار داد در یک اشاره صریح به نیروهای اسد.

منبع: خبرگزاری فرانسه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>