کارآفرین Peter J. Burns III ایجاد راه حل مناسب برای پیری جمعیت

adult-books-business-coffee-374016

مقدار ساخته شده است از پیری در محل حرکت و مزایای آن می تواند سبب بر امریکا سالمندان.

Peter J. Burns سوم که راه اندازی یک سرمایه گذاری جدید حمایت است که تصور نمی کند مخالف است. وی با تمجید از اعلام اخیر که موسسه ملی پیری (نیا) اهدا $3.9 میلیون دلار به صندوق پژوهش توسط نورث وسترن پزشکی به بهتر “را در درک چگونه, مسن, بزرگسالان پیری-در-محل و مراقبت دراز مدت تصمیم گیری” ساخته شده است.

“بسیاری از سالمندان را به تاخیر می اندازد تصمیم گیری در مورد خود را در دراز مدت نیاز به مراقبت به دلیل عدم وجود گزینه های خوب در خارج وجود دارد” گفت: سوختگی های سریال, راه اندازی, کارآفرین (www.peterjburnsiii.com) چه کسی راه اندازی کرده است نزدیک به 150 کسب و کار در زندگی خود. “آنها شنیده غمگین داستان در مورد زندگی کمک مجتمع جایی که آنها گاهی اوقات درمان مانند یک شماره در یک ضد عفونی کننده محیط زیست است.”

اما به تأخیر انداختن تصمیم گیری است نه یک تصمیم خوب, یا, با توجه به نورث وسترن پزشکی است. آن اشاره کرد که در آن اعلام کرد که بسیاری از سالمندان صبر کنید تا زمانی که آنها “تجربه یک بحران بهداشتی (ع) عزیزان اغلب باید به عنوان عناصر عملیاتی به اورژانس تصمیم گیری در مورد مراقبت های پزشکی و وضعیت زندگی.”

محقق اصلی لی Lindquist, MD, MPH, MBA, رئیس سالمندان در بیمارستان یادبود نورث وسترن و دانشگاه نورث وسترن فینبرگ دانشکده پزشکی تقویت شده که باور. “ما می دانیم که اکثریت سالمندان نمی خواهید به ترک خانه خود را به عنوان سن آنها و در عین حال تعداد کمی از مردم در برنامه ریزی برای خانه خود را بر اساس نیاز به با خیال راحت سن-در-محل” او گفت:. “مهم ترین تصمیم است که بسیاری از مردم در حرکت است که چگونه به تعادل تغییرات وابسته به سن مانند بدتر شدن شناخت و کاهش تحرک با نیازهای خود را. بسیاری از افراد مسن چقدر حمایت آنها نیاز به عنوان سن آنها در حالی که دیگران آشکار اخراج برنامه ریزی برای صفحه اصلی پشتیبانی می کند. بدون برنامه ریزی پیری-در-محل است نه یک گزینه امن برای بسیاری از افراد مسن است.”

گروه جدید خانه مفهوم ارائه می دهد راه حل مناسب برای سالمندان

برنز می گوید که گروه او مفهوم خانه, بوتیک, گروه خانه کمک خواهد کرد که حل و فصل مذکور مشکل است.

“گروه صنعت تکه تکه است با بسیاری از صاحبان و اپراتورهای ارائه حداقل از نظر راحتی و سهولت از زندگی” گفت: سوختگی. “سالمندان شایسته و می خواهید یک جایگزین بهتر در سال های طلایی خود. ما معتقدیم که این صنعت نیاز به یک پایان بالاتر گروهی, صفحه اصلی, و ما در حال آماده به ارائه آن وعده داده است.” “مشکل دیگر این است که بسیاری از گروه خانه های خوشه ای در همان منطقه است که دور از جایی که سالمندان زندگی می کنند. به اعتقاد ما این مهم است که افراد مسن می توانید اقامت خود را در همان محله که در آن آنها را به یک معامله بزرگ از آشنایی. مطالعات نشان می دهد که این می تواند بسیار مخرب برای روح و روان ما را به ما بیرون از محیط زیست ما است.”

برنز گفت: راه حل این است که بهترین جایگزین در هنگام پیری در محل امکان پذیر نیست.

“ما خریداری خانه های مسکونی و تعمیرات اساسی آنها در این محله بودند سالمندان زندگی می کنند. ترکیب که با آنها یک محیط که شامل موجودی همینطور نوه ها از خانه خود را و شما باید یک فرمول موفق که در آن هر کس برنده است.”

گروه خانه ترجیح داده بیش از زندگی کمک مجتمع

در نهایت یادداشت سوختگی شما باید قاطع مزایای حرکت به یک خانه گروهی به عنوان مخالف به یک زندگی کمک پیچیده است.

“برای اولین بار نسبت مراقبان به ساکنان بسیار پایین تر است در گروه صفحه اصلی. این بدان معناست که ساکنان به طور معمول دریافت توجه فوری به عنوان مخالف به انتظار در خط. دوم گروه خانه بیشتر انعطاف پذیر هستند. آیا این به معنی انطباق یک دوست و یا یک سفر با حیوان خانگی تصمیم به طور معمول بر عهده شخص مسئول اصلی گروه به جای برخی از شرکت که معمولا در مورد زندگی کمک پیچیده است.”

Candace کمپ دانشیار در علم پیری شناسی موسسه و بخش جامعه شناسی در دانشگاه ایالتی جورجیا, پژواک برنز’ ارزیابی.

“چیز خوب در مورد این جمعی تنظیمات وجود دارد هستند بسیاری از بیوه, طلاق و ازدواج هرگز مردم وجود دارد یک فرصت برای توسعه روابط” کمپ گفت. “این باعث می شود تفاوت زیادی در کیفیت زندگی و روز به روز زندگی تجربه کرده اند که ارتباط صمیمی با دیگران. این احتمالا روابط غیر منتظره برای زوج های ازدواج نکرده اما بسیار انجام روابط برای کسانی که موفق به پیدا کردن یک شریک است.”

سوختگی که دارای سه خانه های عملیاتی در ققنوس با بیش در راه معتقد است که این فوتی و فوری فرمول خواهد بود “راه آینده است.” با این حال او در حال استراحت در زمان مفهوم او نیز خریداری کرده است یک عمارت در شهر فینیکس است که در حال تعمیرات اساسی. شبیه به مفهوم بالا او معتقد است مجلل, گروه خانه ها در محله های ثروتمند خواهد بود بسیار جذاب تر به خوبی به انجام سالمندان به جای حرکت به دور از محله خود را.

“در جای خود ایستاده بیش از حد طولانی و شما می توانید بیش از اجرا گفت:” سوختگی برجسته فلسفه او به عنوان یک کارآفرین. “ایده ها باید به طور مداوم تکامل به نیازهای بازار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>