Ennio Morricone بزرگترین نمرات: یک لیست کوتاه برای یک افسانه

Ennio Morricone, Rome, Italy, 1993

Ennio Morricone, رم, ایتالیا, 1993. Luciano Viti/گتی ایماژ

زمانی که من در حال رشد بود تا ما زندگی می کردند و با من صحبت کرد که هیچ فارسی اما با اینحال سوخته از طریق چندین نوارهای VHS از وسترن اسپاگتی. به مادر بزرگ من این کلمات واقعا هرگز اهمیت. خشک مناظر بودند چشم-ظاهر ایستوود ریش شد یک موزاییک ملیله و هنگامی که او تمرکز نبود در تصاویری آن را در Ennio Morricone را پیروز موسیقی. آهنگساز افسانه ای پس از یک حرفه ای است که به طول انجامید و در سراسر قاره ژانرهای هنری و حرکات درگذشت در سال 91 اما کار خود را برای همیشه به خاطر طریق wildly مبتکر صداها او را پشت سر گذاشت. به افتخار او و مادر بزرگ من در اینجا یک نماینده (اگر hilariously ناقص) کوتاه از برخی از بزرگترین نمرات فیلم و موسیقی متن است. گوش دادن مبارک.

خوب بد و زشت

Bangers در Sergio Leone 1966 اسپاگتی غربی ها به خوبی شناخته شده است ، سازهای کوبه ای. سوت زدن. فلوت. به نوعی الت موسیقی شبیه نای. خواننده! و تمام است که شنیده می شود در فقط در فیلم اول دقیقه در “خوب, بد و زشت (تم).” این فیلم به کارگردانی سرجیو لئونه اعزام Morricone استعدادهای پر زرق و برق, از راه های مختلف و ابزار در خدمت به نشان دادن هر یک از سه شخصیت اصلی در سراسر نمره به crescendoes و سقوط از آهنگ های فردی است. بخش هایی از “وجد طلا” احساس می کنم تقریبا مثل یک قرن 21 پاپ آهنگ به دلیل ترتیب است که همراه و مراکز Edda دل’Orso قدرتمند خواننده. سازمان دیده بان خوب, بد و زشت: Netflix بکشد. خرید موسیقی متن فیلم: آمازون.

The Battle of Algiers

سال 1966 یکی از شلوغ ترین سال های اولیه از Morricone حرفه ای, با چند فیلم و همکاری با مدیران که نامشان وارد کتاب های تاریخ: Sergio Leone, در خوب, بد و زشت, به علاوه چند تا از اسپاگتی غربی معاصران; Pier Paolo Pasolini در کلاس آگاه The Hawks and the Sparrows; Franco Zeffirelli در فلورانس: روز تخریبو ناشناس به نوبه خود در آمریکا تولید, جان هیوستن به کتاب مقدس: در آغاز… اما نبرد الجزیرهبه کارگردانی Gillo Pontecorvo بود که یک عکس در مورد جنگ چریکی بر خلاف هر که در قبل آمد. موریکونه را ترکیب آن عجین با تعلیق و فتنه برای مطابقت با عدم قطعیت و سخت برخورد خشونت فیلم سازش ناپذیر رزمندگان. تماشای نبرد الجزیره: Kanopy; معیار است. خرید موسیقی متن فیلم: آمازون.

Le Professionnel

Le Professionnel است ’80s, اکشن, تلنگر و آهنگ در قلب آن در واقع به نظر می رسد در چند Morricone ترکیب بندی در فرم های مختلف قبل از تبدیل شدن به یک ضربه زمانی که از آن استفاده می شد در سال 1981 ژان-پل بلموندو فیلم. امروز آن را به رسمیت شناخته شده به عنوان یک ضروری Morricone سوسیس و واقع شد بعد از آن استفاده می شود به عنوان آدرس Ennio Morricone استقلال, ChiMai.com صفحه اصلی به یک جامعه پر جنب و جوش از Morricone هنردوستان و یک آرشیو دانلود فن magazine—استاد—اختصاص داده شده به طور کامل به بحث در اطراف کار خود را. سازمان دیده بان Le Professionnel: Kanopy. خرید موسیقی متن فیلم: آمازون.

این هشت نفرت انگیز

آن را به حال شده است بیش از سه دهه پس از Morricone تشکیل شده بود برای یک غربی اما به سختی اهمیت. نمره خود را فقط به عنوان تعجب آور و خاطره انگیز و حتی نامطلوب به عنوان کوئنتین تارانتینو وسیع حماسه را می توان با آن وحشت منابع و ایجاد تنش است. از آن خواهد موریکونه اولین و تنها جایزه اسکار برای بهترین نمره اصلی که او برنده در 87—تنظیم یک رکورد جدید. سازمان دیده بان این نفرت هشت: Netflix بکشد. خرید موسیقی متن فیلم: ذوق.

ماموریت

“وجود دارد یک سرقت!” این است که چگونه Morricone, سال بعد, توصیف نیست برنده اسکار برای این ماموریتزمانی که او از دست داده به هربی هنکاک امتیاز به دور نیمه شب در جوایز در سال 1987. (موریکونه را هتک ابرو آمد از این واقعیت است که در حالی که به یاد ماندنی, Hancock, نمره با استفاده از قطعات موجود نه یک نمره اصلی.) بیشتر از ترحم توجه به این که نمره این ماموریت یکی از فیلم های پایدار ترین عناصر است. موریکونه موسیقی باعث می شود استفاده از هر دو اروپایی و بومی آمریکای جنوبی و ابزار دقیق به تعریف تم شخصیت های مختلف و مناطق در Roland Joffé مذهبی حماسی در مورد مبلغان یسوعیون در قرن 18 جنوب امریکا. اجاره ماموریت: آمازون. خرید موسیقی متن فیلم: آمازون.

چیزی که

جان کارپنتر 1981 فیلم چیزی است که امروز به رسمیت شناخته شده به عنوان نه تنها یکی از بزرگترین فیلم های ترسناک تمام وقت و یکی از بزرگترین و کم بودجه تصاویر تا کنون ساخته شده است اما موسیقی آن است که یک جانور روی حیله و تزویر برای ارزیابی. آن را به سفارش نجار که تا به حال تشکیل شده خیلی از موسیقی برای فیلم های خود را اما می خواستم Morricone رویکرد برای این یکی اما نجار در نهایت برش خود را در ترکیب به پایان رسید و فیلم. موریکونه ایجاد حدود یک ساعت از موسیقی است که در نهایت رفت و استفاده نشده به عنوان نجار به او داده بود ناقص فیلم به نمره برابر. آنچه که موریکونه است چیزی‘ فراموش نشدنی مضمون اصلی یک سری از ترکیب موسیقی الکترونیک و ارکستر است که با این وجود تحت تاثیر چهار دهه بعدی ترسناک موسیقی متن آمده است. اجاره نکته: آمازون. خرید موسیقی متن فیلم: آمازون.

سینما پارادیزو

آهنگساز طولانی مدت در رابطه با سرجیو لئونه است که شاید بهتر شناخته شده در اینجا در ایالات متحده, اما Morricone به ثمر رساند و در مجموع 13 فیلم برای Giuseppe Tornatore به لئون شش و آن را همه آغاز شد با سینما پارادیزو—یک فیلم زیبا در مورد رفتن به سینما. این “موضوع عشق” که Morricone نوشت: برای این فیلم یکی از بزرگترین قطعه از موسیقی whorling ادای احترام به نوستالژی و دوستی است. این شهر همچنین دارای, شعر نوشته شده در ایتالیایی. اینجا آخر خط ترجمه:

این همه از من بپرسید
درست مثل یک فیلم که محو از مشاهده.
بهشت من بود شما
بنابراین من رویای
به یاد داشته باشید

تماشای سینما پارادیزو: HBO. خرید موسیقی متن فیلم: آمازون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>