انگلستان هدر شوالیه می پیوندد بیمه خدمات درمانی به عنوان داوطلب برای مبارزه با COVID-19

لندن: انگلیس تیم کریکت زنان کاپیتان هدر نایت اتحاد پیوست خدمات بهداشت ملی (NHS) به عنوان داوطلب برای کمک به سیستم بهداشت و درمان مبارزه با COVID-19 آنفلوآنزای مرغی در بریتانیا است.

29 ساله شوالیه که بازی های برگزار شده است 7 آزمون 101 ODIs و 74 T20Is برای انگلستان کمک خواهد کرد که در حمل و نقل دارو و گسترش آگاهی در مورد این بیماری همه گیر در انگلستان گزارش شده است که حداقل 14543 موارد از رمان coronavirus.

“من امضا به بیمه خدمات درمانی داوطلب طرح به عنوان من یک مقدار زیادی از زمان در دست من است و من می خواهم برای کمک به آنجا که من می توانم” شوالیه نوشت: در ستون ،

نایت که در بازگشت از استرالیا پس از پیشرو انگلستان به نیمه نهایی زنان T20 جام جهانی اخیرا در حال حاضر زندگی می کنند و بریتانیا مستند قوانین.

“من برادر و شریک زندگی خود را در حال پزشکان و من چند نفر از دوستان که در کار بیمه خدمات درمانی, بنابراین من می دانم که چقدر سخت مشغول به کار هستند و چقدر دشوار است برای همه” او گفت:.

علاوه بر کمک به حمل و نقل داروهای شوالیه نیز صحبت می کنند به مردم در مورد اهمیت خود انزوا تحت شرایط فعلی.

“یکی از دوستان نزدیک من الین آثار در این بخش در رویال لیورپول بیمارستان دانشگاه” شوالیه نوشت.

“او نیاز به تصمیم گیری های دشوار بنابراین ما در حال تلاش برای نگه داشتن او مثبت است. دانشگاه ما گروه دوستی ارسال کرده اند او رجعت آهنگ های روز را امتحان کنید و او را یک لحظه برای شاد بودن و آرامش است.”

بیش از نیم میلیون نفر را امضا کردند تا زمانی که داوطلب برنامه اعلام شد در روز چهارشنبه.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>