“قانون از دادن هیچ ربطی به چقدر شما دارای آن است که در مورد چه مقدار مراقبت از شما. من همیشه می خواستم به من سهم به خصوص با آموزش فرزند دختر, بنابراین من در زمان این مرحله است.”


این مقاله شده است حمایت شده توسط Shibulal خانواده بشردوستانه طرح

ارتقاء


“من نمی توانست جایی که من هستم اگر نه برای پدر و مادرم. و آنها هرگز قادر به من بهترین دوران کودکی و فرصت های, اگر جامعه به حال به آنها کمک کرد می گوید:” 61 ساله Kalpana Mallya یادآوری زنجیره ای از تحت تاثیر قرار است که او را منجر به یک مسیر از رفاه اجتماعی است.

او همچنین سهام است که هر دو پدر و پدر در قانون قادر به تکمیل تحصیلات خود به دلیل کمک هزینه تحصیلی و کمک از خیر است.

بنابراین سال بعد وقتی که او این فرصت را به پرداخت آن را به جلو او فکر نمی کنم دو بار.

“زمانی که همسرم به من اطلاع داد از این کار شگفت انگیز انجام شده توسط بنیاد بشردوستانه که Shibulal خانواده آغاز شده است (رسما شناخته شده به عنوان Shibulal خانواده بشردوستانه طرح) من تصمیم گرفتم به بخشی از خود را Vidyadhan ابتکار. دادن همواره یکی از مهم ترین درس های تدریس شده به من پدر و مادر من و این شانس من به افتخار آن” می افزاید: این نیکوکار که عضو بنیاد گل سرسبد آموزش عالی بورس تحصیلی برنامه Vidyadhan در سال 2015 با حمایت یک فرزند.

او حامیان آموزش و پرورش از مجموع 5 فرزند است.

او به تنهایی است. خود را مانند بسیاری از پیوست این برنامه 28 ساله Priyam Divgi یکی از آنها است.

“مردم اغلب در نظر انسان دوستی یک فعالیت معنوی برای غنی اما در عمل و از دادن هیچ ربطی به چقدر شما دارای آن است که در مورد چه مقدار مراقبت از شما. من همیشه می خواستم برای کمک—به خصوص در زمینه آموزش دختران—تا زمانی که من آمد در سراسر پست خود در توییتر من علاقه مند شد. واقعیت آن است که مقرون به صرفه برای حقوق و مزایای فرد و شفافیت آنها به دنبال ارسال کل مبلغ پول به طور مستقیم به دانش آموز حساب دو نفر از مهم ترین جنبه برای من برای پیوستن به” او می گوید.

بخشی از بنیاد ‘هر یک از تدریس یک ماموریت است که کمک می کند تا آکادمیک درخشان اما از نظر مالی ضعیف دانش آموزان برای رسیدن به رویاهای خود را Vidyadhan تمرکز بر ارائه کمک های پولی از طریق حامیان مالی به دانش آموزان بعد از دخول یا نام نویسی.

شروع با یک مبلغ تومان 10-12,000 در هر سال شما می توانید امن آموزش و پرورش هدایت آنها را از طریق مدرسه ارشد و حتی فارغ التحصیلی خود را انتخاب. در حالی که Kalpana حمایت از دانش آموزان به دنبال آموزش و پرورش خود را در متنوع مراحل Priyam کمک به یک دختر پایان 3 سال دوره کارشناسی در خانه علم به واجد شرایط برای یک حرفه ای در بخش بانکی است.

ارتقاء

از طریق چنین طرح های بنیاد رسد به افرادی مانند آنها را و شما به طور واقعی changemakers. با توجه به تلاش های خود را بیش از 3500 دانش آموزان از جمله 165+ پزشکان 400+ مهندسین 250+ دانش آموزان در دوره های حرفه ای (پرستاری و داروسازی و کشاورزی و BCom هنر و غیره.) سود برده است.

شرکت مؤمنان از این ایده است که آموزش و پرورش سنگ بنای همه پیشرفت تکاملی در جامعه و در نتیجه شالوده هر مرفه ملت بنیاد مجموعهای از طرح های مشابه مانند Vidyarakshak, Advaith بنیاد Ankur ، گسترش سواد و فراتر از آن.

آموزش هند یک گام در یک زمان

بنیاد متعهد به افزایش تاثیر هر یک آموزش یک ماموریت از 13,000 بورسیه در 10 متحده به 100,000 بورسیه ها در تمام کشورهای در 5-7 سال آینده.

به این منظور بنیاد سازماندهی نسخه دوم Amplio سخنران سری در 14 فوریه سال 2020 در تاج West End, بنگلور. با توجه به بنیانگذاران این مجموعه تلاشی است برای الهام بخشیدن به افراد و سازمان دادن به جامعه است.

مجموعه این سال خواهد شد از ویژگی های امریکایی نیکوکار پگی Dulany که تاسیس Synergos جهانی خیر دایره همراه با پدرش اواخر دیوید راکفلر.

Synergos آن شناخته شده است مشارکت فعال با سازمان ملل متحد و ماموریت خود را به همکاری با شرکای خود برای بسیج منابع و پل اجتماعی و اقتصادی تقسیم به کاهش فقر و افزایش عدالت در سراسر جهان است.

های دیدگاه خود را در مورد این سری Kumari Shibulal بنیانگذار و صندلی Shibulal خانواده بشردوستانه طرح می گوید: “ما هیجان زده به میزبان Ms Dulany به عنوان بخشی از تلاش های ما برای درایو تغییر اجتماعی در هند است. ما بر این باوریم که آینده بلندگو سری بازی های نقش بسیار مهمی در تشویق افراد همفکر و سازمان دادن به جامعه است.”

با طرح این Shibulal خانواده بشردوستانه طرح های در حال رانندگی یک موج تغییر مثبت در جامعه است که شما می توانید بخشی از. همه شما نیاز به مراقبت به اندازه کافی. برای حضور در این رویداد شما می توانید از اینجا ثبت نام کنید.

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su