امانوئل پاکسازی می گوید ماسک خواهد بود و اجباری در فضاهای محصور در فرانسه

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی اعلام کرد که ماسک خواهد بود و اجباری در فضاهای محصور گزارش فرانسه 24. در مصاحبه ای که صورت گرفت در جولای 14, which was posted در فرانسه 24‘s, یوتیوب, کانال, پاکسازی اظهار داشت ماسک را تبدیل به اجباری شروع اوت 1.

“من می خواهم ما را در چند هفته آینده به ماسک اجباری محصور در مکان های عمومی,” او گفت:. “من از شهروندان به پوشیدن ماسک به عنوان آنجا که ممکن است زمانی که آنها در خارج و به ویژه هنگامی که آنها در یک فضای محصور شده است.”

به عنوان آن در حال حاضر شهروندان به شدت تشویق به پوشیدن ماسک, اما آنها تنها اجباری در حمل و نقل عمومی و مکان های که در آن اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست. برخی از مناطق در حال حاضر شروع به ساخت ماسک-پوشیدن اجباری از جمله حومه Saint-Ouen در نزدیکی پاریس که در آن شهردار تنظیم دستور پس از چندین مورد جدید کشف شد در یک مدرسه گزارش RFI.

پاکسازی همچنین متعهد به تست بیشتر در دسترس شهروندان بدون نیاز به ارجاع از پزشک.

در مصاحبه با فرانس 24, اپیدمیولوژی کاترین هیل اعلام کرد که با پوشیدن یک ماسک بود “دوم-بهترین راه حل” برای جلوگیری از گسترش coronavirus با آزمایش های گسترده بودن مهم است.

“بهترین پیشگیری است برای پیدا کردن افرادی که حامل ویروس” او با اشاره به بینی تست برای ویروس. او پیشنهاد گروه آزمایش به عنوان به خوبی.

پاکسازی اذعان coronavirus موارد افزایش یافته بود در فرانسه پس از این مستند تا به حال برداشته شده است. پاکسازی مطمئن باشید که اگر موج دوم بازدید آنها آماده خواهد شد. تا کنون این ویروس باعث شده 30,000 مرگ و میر در فرانسه.

“ما امن هر دو سهام و تامین منابع و ما در حال سازماندهی بر روی زمین به ما اجازه می دهد برای مقابله با قیام اگر از آن می آید” او گفت:.

او همچنین با اشاره به “R” نسبت که نشان می دهد این ویروس تولید مثل نرخ افزایش یافته است بالاتر از یک نشان می دهد یک فرد مجرد است که در حال گسترش است COVID-19 به دیگران است.

RFI گزارش داد که پاکسازی همچنین از این فرصت برای هشدار دادن در برابر استفاده از هیدروکسی کلروکین. برخلاف آنچه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا اعلام شده در آوریل پاکسازی گفت که با وجود مسائل حل نشده در اطراف مواد مخدر و دلسرد استفاده از آن.

فرانسه مستند محدودیت های دوم بود تنها به ایتالیا. در طول دو هفته اول از مستند آغاز شده است که در 17 مارس سال 2020 شهروندان تنها مجاز به ترک خانه برای مواد غذایی, لوازم پزشکی, و یا به رفت و آمد اگر آنها قادر به کار از خانه. این مستند رفت و به فاز دو در ژوئن 2 اجازه داده است که رستوران ها و مغازه ها و مدارس برای بازگشایی شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>