اما تشک کمک به بیمارستان نبرد COVID-19. و شما می توانید پیوستن به بیش از حد.

Lakhs از سرخپوستان در حال مبارزه در این زمان بی ثبات. اما از آن است که دلگرم کننده برای دیدن بسیاری از آمدن به جلو برای ایجاد یک تفاوت – یا از طریق پشتیبانی مالی و یا توزیع ضرورت. در اینجا چگونه شما می توانید بیش از حد قرض دادن یک دست!


این مقاله شده است حمایت شده توسط Emma تشک


منn آرام مسکونی جنوبی بنگلور محل Sushila اجرا می شود یک فروشگاه فروش ملزومات روزانه. خانواده او از 6 بستگی به درآمد از این فروشگاه و برای چند ماه گذشته نابسامانی از COVID-19 همه گیر را تیره و تار هر رگ او که در تلاش برای شناور باقی می ماند.

Muniyamma توسط یک زن دیگر به تنهایی حمایت از یک خانواده بزرگ از 8 نفر که از دست رفته کار خود را از خانواده کمک کند پس از همه گیر غرق وحشت در میان مردم است. بیکار و به سختی قادر به پایان می رسد دیدار او مجبور به عقب نشینی به او ایجاد کرد لحظه ای دولت آرامش بین دولت سفر هنجارهای.

تصویر نمایندگی تنها.

آنها فقط دو میان lakhs هند زندگی می کند که بحران را منفی نهفته بسیاری از آنها از نظر مالی ناپایدار است. با توجه به این شرایط در بسیاری از مناطق شهری—یا از طریق پشتیبانی مالی و یا توزیع منابع لازم—رو به جلو آمده اند به قرض دادن یک دست کمک می کند.

Goonj برجسته دهلی نو-سازمان غیردولتی مستقر است یکی از آنها است. آن انجام شده است یک کار باور نکردنی از هدایت شهری مازاد غذا و دارو و لباس به مناطق روستایی که در آن یک نیاز اساسی. در طول بحران Goonj کار کرده است round-the-clock را مهلت به محروم.

تحت Raahat COVID ابتکار Goonj در حال کار در بخش هایی از 12 کشور از بیهار به دهلی نو, Maharashtra به کارناتاکا و تامیل نادو. از در حال اجرا و حمایت از جامعه آشپزخانه است که باید توزیع بیش از 1.3 آماده به خوردن وعده های غذایی به ارائه 1.4 میلیون کیلوگرم از جیره غذایی و ملزومات به کارگران مهاجر این سازمان شده است به طور گسترده چند tasking برای کمک به بر روی زمین است.

تصویر نمایندگی تنها.

تلاش های خود را به ارمغان بیاورد مهلت حتی نفوذ به فضای داخلی بنگال در سوپر گردباد Amphan-آمار بخش هایی از Sunderbans. مثلا در پربتیپور روستای Goonj تیم را تشویق و کمک به روستاییان در بازسازی و دوباره سازی رودخانه بوند در مالت رودخانه در حالی که در Sahid نگر ایجاد کرد به کمک آنها راه اندازی دو جامعه آشپزخانه باغ و تعمیر آجر جاده ها است.

اما انجام این کار نجیب تا به حال مجموعه خود را از چالش های به عنوان بسیاری از این کار وابسته است حمایت عمومی برای جمع آوری کمک های مالی. در میان قریب الوقوع بحران اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر بسیاری عمومی خیریه و شرکت های بزرگ هزینه نیز آمار گرفته اند منجر به یک بحران اجتماعی در سازمان های بخش مانند Goonj. با وجود بهترین تلاش های خود را حفظ و گسترش مقیاس امداد در این بار تلاش شده است مبارزه برای آنها را.

وام کمک به دست در این ساعت از نیاز اما تشک برنده جایزه بالا پایان تشک شرکت تولیدی مستقر در اروپا توسعه یافته پشتیبانی از طریق همکاری با Goonj.

اما تشک برنده بیش از 35 “بهترین تشک” جوایز در اروپا و آنها را به راه اندازی ‘اما ‘ برای همه‘ کمپین به کمک حافظه فوم تشک های ارتوپدی به بیمارستان در سراسر کشور شده است که درد و رنج یک بحران برای منابع است.

علاوه بر آن این شرکت ترغیب افراد برای کمک های خیریه برای علت از طریق وب سایت خود را. آن را وعده داده است به دو برابر سهم پولی دریافت شده در طول این کمپین و مستقیم آن را به Goonj به اطمینان حاصل شود که سازمان های غیر دولتی چه بهتر است در ایجاد یک تاثیر مثبت.

افراد خواهد شد که ساخت این کمک های مالی خواهد شد و شانس برای ورود به یک خیریه قرعه کشی و برنده شدن اما محصولات تومان ارزش 1 میلیون دلار به اطلاع شرکت. برندگان این قرعه کشی خواهد بود قادر به استفاده از این اعتبار با یک زندگی طولانی اعتبار از سراسر جهان است.

برای چند ماه گذشته اما تشک مصرف شده است گام های بزرگ برای پهن کردن منحنی از دل تنگی و ایجاد آگاهی در مورد وضعیت. قبل از این کمپین کرده بودند و همچنین راه اندازی ‘خانه بمانند هند’ کمپین رسانه های اجتماعی برای تشویق اجتماعی فاصله.


اگر شما می خواهید به بخشی از این مبارزه با COVID-19 و گسترش حمایت خود را به علت نجیب, لطفا اینجا کلیک کنید و ابزاری در ایجاد یک موج مثبت تغییر دهید.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>