شرکت هواپیمایی امارات به تعلیق همه پروازهای مسافری از مارس 25

دبی: دبی حامل شرکت هواپیمایی امارات اعلام کرد در روز یکشنبه آن را به حالت تعلیق همه پروازهای مسافری از 25 مارس در میان رمان شیوع کروناویروس.

“توسط چهار شنبه 25 مارس, اگر چه ما هنوز پروازهای باری که باقی می ماند مشغول امارات را به طور موقت به حالت تعلیق در تمام آن مسافر عملیات” هواپیمایی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شیخ احمد بن سعید آل مکتوم در بیانیه ای گفت.

“ما همچنان به تماشای وضعیت از نزدیک و به زودی به عنوان اجازه می دهد تا ما را یافتم خدمات ما است.”

امارات خدمت 159 مقصد

امارات پروازهای مسافری به طور معمول در خدمت 159 مقصد.

امارات متحده عربی روز جمعه اعلام کرد دو مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری داشتن گزارش 153 عفونت تا کنون از آن 38 نفر بهبود یافته اند.

مکتوم گفت که تا ژانویه این سال امارات گروه “خوب” در برابر زمان سال مالی اهداف اما “COVID-19 آورده است که همه را به طور ناگهانی و دردناک توقف بیش از شش هفته گذشته”.

“جهان به معنای واقعی کلمه به قرنطینه با توجه به COVID-19 شیوع” او گفت:.

بیماری های دولتی در چین

این بیماری برای اولین بار پدید آمده در چین در اواخر ماه دسامبر و اعلام شد یک بیماری همه گیر توسط سازمان بهداشت جهانی پیشتر در ماه مارس است.

کشورهای خلیج فارس را به اعمال محدودیت های مختلف برای مبارزه با گسترش ویروس به خصوص در حمل و نقل هوایی بخش.

امارات متحده عربی متوقف شده است اعطای ویزا در هنگام ورود ممنوع و خارجی که قانونی هستند اما در خارج از کشور از بازگشت.

منبع: AFP


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>