سبزه, بمب, Emily Ratajkowski او را هیجان زده 25.4 میلیون Instagram followers با یک ضربه محکم و ناگهانی است که در آن او را لرزاند آشکار لباس کوچک سیاه و سفید. امیلی را شامل نمی شود هر گونه نشانه ای در عنوان این پست از جایی که عکس گرفته شده بود به جای صرفا اجازه می دهد پیروان خود را به لذت بردن از ضربه محکم و ناگهانی و بدون هر زمینه است.

پس زمینه از ضربه محکم و ناگهانی تاریک بود تنها با چند جزئیات ایستاده از جمله یک الگو طبقه و چند نفر دیگر. امیلی نقطه کانونی در ضربه محکم و ناگهانی و پوست خود را به نظر می رسد تب و تاب بودن. لباس امیلی عینک پایین برش یقه نشان داد که مقدار زیادی از وسوسه انگیزی رخ. تسمه اسپاگتی نازک کشیده بیش از شانه های او و لباس فرم-اتصالات شبح که چسبیده به منحنی.

اگر لباس خود را نسبتا کم قطع شده است و حتی بیشتر رسوا توسط شکاف پایین وسط با اتصال دهنده های فلزی. جزئیات در معرض چند اینچ از امیلی باب معده و دیدم کمی بیشتر پوست. تصویر برش خورده راست زیر امیلی لگن بنابراین تمام نگاه نبود اما این لباس به نظر می رسد به همان جزئیات در هر دو پا را به عنوان در حال حاضر در bodice. وسوسه انگیزی به حداکثر خود رسیده و از ران او بودند قابل مشاهده در این گروه است.

امیلی بود بلند, سبزه, قفل جدا در وسط کشیده و سپس به مستی کثیف. آرایش خود را بی طرف بود و در عین حال شیک با نرم برهنه سایه بر روی لب های او و فقط به اندازه کافی برای آرایش چشم به تشدید گرم او چشم قهوه ای. او زوج شات با یک عنوان در ایتالیا و به نظر می رسید به هدایت برخی از اروپایی استعداد در تصویر.

امیلی طرفداران نمی تواند به اندازه کافی از سیگار کشیدن ضربه محکم و ناگهانی و تصویر دریافت 803,400 دوست دارد در عرض فقط پنج ساعت است. بسیاری از پیروان خود را به بخش نظرات به اشتراک گذاشتن افکار خود را بر روی وب و تصویر دریافت 2,100 نظرات در همان زمان کوتاه.

“آنچه که یک کودک” یک فن اظهار نظر.

یکی دیگر از فن تا امیلی, ایتالیایی, عنوان و پاسخ با “بلا principessa.”

“امیلی شما یک شاهزاده خانم!” یکی دیگر از فن گفت.

“شما بسیار زیبا” یک پیرو اضافه شده است.

امیلی اغلب لرزش او Instagram followers با عکس های بسیار گرم که در آن او با پوشیدن بسیار کمی در همه. فقط چند روز پیش به عنوان Inquisitr گزارش او یک ضربه محکم و ناگهانی است که در آن او را لرزاند آشکار بیکینی در حالی که حلق آویز کردن در ساحل. لباس شنا بود از او شنا و لباس زیر مارک و امیلی به نمایش رنگی با چشم نواز جزئیات در حالی که همچنین نمایاندن زینت خود را باب روز و دارایی های فراوان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im