Emily Ratajkowski مردد به رفتن اش در یک خاکستری محصول بالا و شلوار جین در Instagram

Emily Ratajkowski کاهش یافته است دو جدید عکس های سلفی در Instagram صفحه این صبح است که به سرعت تبدیل شدن به یک ضربه با 26.6 میلیون پیروان.

به ظاهر بداهتا عکس جلسه برگزار شد در این مدل ، او ایستاده بود در مقابل آن سنگ مرمر سفید غرور با استفاده از آینه های بزرگ را به تصرف خود بازتاب خود را از طریق آی فون خود را. امیلی sported شرجی پوت در ضربه اول او به عنوان gazed مشتاقانه در تلفن همراه خود را به اطمینان حاصل شود که او جامعی در این تصویر در زاویه مناسب. او کج شده سر خود را به سمت و استراحت چانه خود را در دست او در عکس دوم همه در حالی که نگه داشتن چشم قهوه ای چسبیده به صفحه نمایش.

امیلی رفت و گاه به گاه برای روز را به عنوان او را لرزاند خاکستری آستین بالا محصول که به نظر می رسید کمی بیش از اندازه برای او بلند و باریک قاب. در همان زمان این قطعه به نظر می رسد بیش از حد کوچک برای این ستاره به آن حتی به اندازه کافی برای پوشش شهوت انگیز او قفسه سینه. سبک نشان داد که امیلی رفتن اش زیر پوشاک و در معرض اذیت کردن نگاه اجمالی از underboob که به او نگاه اغوا کننده پرنیان.

29 ساله نیز لرزاند یک جفت از نور شستن شلوار جین با itty-bitty بالا. کف افتخار شل مناسب هر چند هنوز هم قادر به برجسته امیلی انحنا لگن. آن سست تسمه افتاد پایین در وضعیت کمر, درمان طرفداران خود را به یک نگاه طولانی اش به تنه محکم بسته شده شکم و abs.

امیلی accessorized با یک جفت گوشواره طلا به عنوان به خوبی به عنوان او زرق و برق دار عروسی, باند پشته. خود بور قفل شد دهید در قسمت وسط و پایین سقوط کرد عاشق در اطراف سر او به قاب چهره او انجام شد تا با یک برنامه کامل از آرایش. این عطر به نظر می رسد که شامل یک صورتی رژلب سرخ و سوسو زننده برجستهنگار و همچنین به عنوان یک کت ضخیم از ریمل در مژه.

طرفداران هدر رفته هیچ زمان در نشان دادن دو عکس به روز رسانی برخی از عشق. آن انباشته شده است بیش از 458,000 دوست دارد و 1,125 نظرات در عرض کمتر از یک ساعت از رفتن زندگی می کنند.

“شما نگاه کنید خیلی خوب” یک نفر نوشت.

“عشق مو بور,” ستایش یکی دیگر از فن.

“باید وجود داشته باشد یک مجسمه ساخته شده از شما. چه با شکوه نزد آن خواهد بود. و شما باید 8th wonder of the world,” یک سوم پیرو اظهار داشت.

“کاملا زیبا” اضافه شده یک چهارم تحسین.

Emily Ratajkowski همیشه به ارمغان می آورد گرما به او Instagram صفحه و حتی بیشتر از آن از او رنگ خود را یاد, سبزه, گیسوان به یک پلاتین بور. در روز اول با مدل موی جدید در راه باریک و گربه ملکه با ارسال پالس مسابقه با یکی دیگر از سری از عکس هایی که دیدم او با پوشیدن یک نحیف سیاه و سفید لباس شنای زنانه دوتکه. طرفداران وحشی رفت برای نگاه اعطای ها بیش از 1.6 میلیون لایک و 7,602 نظرات به تاریخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>