EMI به صفحه اصلی وام: امداد اقدامات انجام شده توسط RBI به مبارزه با COVID-19 بحران

در نور از COVID-19 بحران RBI به آمده تا با یک سری از اقدامات برای کمک به افراد و اقتصاد است.

Throwing نور چگونه coronavirus COVID-19 بحران ممکن است بر اقتصاد جهانی مدیر عامل صندوق بین المللی پول Kristalina Georgieva در بیانیه صادر شده گفت: “چشم انداز رشد جهانی: برای سال 2020 منفی است—رکود اقتصادی حداقل به عنوان بد در طول بحران مالی جهانی و یا بدتر. اما ما انتظار بهبود در 2021. به وجود آوردن آن میباشد را به اولویت مهار و تقویت سیستم های بهداشتی—در همه جا. تاثیر اقتصادی است و شدید خواهد بود اما سریع تر ویروس را متوقف می کند, سریعتر و قوی تر بهبود خواهد بود.”

در حالی که قانون گذاری و اجرایی اسلحه از هند در حال انجام همه آنها می توانند برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر موسسات مالی نیز در راستای کمک به اقتصاد بهبود می یابند.

در نور از این بانک مرکزی هند آمده است تا با کشت از اقدامات برای کمک به بانک ها ،

در اینجا takeaways کلیدی از RBI فرماندار Shaktikanta دس اعلام.

1. سه ماه تعطیلات وام

Durin این COVID-19 بحران RBI خواسته است همه وام دهندگان به گسترش سه ماه توقف در تمام مدت وام. این شامل خانه و ماشین و وام های شخصی. این همچنین شامل سرمایه در گردش وام و کارت اعتباری غرامت. همه پرداخت که سقوط در 1 مارس تا 31 مارس سقوط خواهد کرد در زیر این چشم پوشی. این حرکت کمک خواهد کرد به بسیاری از وام گیرندگان که تحت فشار هستند به بازگشت پول قرض گرفته شده در ظرف مدت مقرر از زمان.

آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر ؟ در حالی که این یک نهاد مشورتی است که RBI توسعه یافته به بانک است تا بانک های در مورد نحوه پیاده سازی آن است.

2. کاهش نسبت ذخیره نقدی

For representational purposes only. (Source: Facebook)
برای بازنمودی اهداف تنها. (منبع: Facebook)

در کاهش ذخیره نقدی جیره (CRR) قصد RBI است برای کمک به درایو بیشتر نقدینگی به بازار است. این کمک خواهد کرد که دم تقریبا تومان 1.37 تریلیون دلار به اقتصاد است.

CRR است حداقل مقدار از پول است که بانک های تجاری را به نگه داشتن به عنوان ذخایر با بانک مرکزی است. این انجام شده است برای اطمینان حاصل شود که بانک ها نمی اجرا از پول نقد برای دیدار با خود را به طور منظم پرداخت مطالبات.

چگونه این کمک کند ؟ بانک ها در حال حاضر خواهد شد در آزادی به قرض کردن بیشتر و در فرایند پمپ در بیشتر سرمایه در اقتصاد است.

3. تاخیر در پرداخت بهره در سرمایه در گردش

Cashflow در کسب و کار شبیه به جریان خون در بدن ما است. با COVID-19 بحران اجرای کامل مستند در تولید و تجارت و دیگر غیر ضروری کسب و کار یک مقدار قابل توجهی از پول نقد در قالب موجودی کالاها به پایان رسید و مطالبات از کسب و کارهای دیگر که تحت همین استرس است.

در تلاش برای کاهش بحران نقدی بلندی در خانه کسب و کار RBI اجازه داده است بانک ها به تاخیر پرداخت بهره به سرمایه در گردش وام (وام داده شده توسط بانک ها برای تامین مالی موجودی مطالبات و غیره.) برای یک دوره سه ماه می باشد.

چگونه این کمک کند ؟ این فرض اساسی است که ظرف سه ماه این مستند را برداشته شده است و کالا و نقدی شروع خواهد شد در حال حرکت دوباره. این است که قابل استفاده برای همه از جمله وام های برجسته به عنوان در 1 مارس سال 2020 است.

انباشته بهره برای دوره پرداخت خواهد شد پس از انقضای دوره تعویق.

شما می توانید دسترسی به کل دایره در اینجا.


همچنین بخوانید: RBI تغییرات قوانین برای اعتباری/کارت های اعتباری: در اینجا چگونه آنها را تحت تاثیر شما


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>