آماده نبرد ستاره اپرا Plácido Domingo است قرارداد Coronavirus

Placido Domingo در طول 10 کنگره بین المللی تعالی در مادرید اسپانیا در سال 2019. اسکار گونزالس/NurPhoto via Getty Images

Plácido Domingo, یکی از معروف ترین در جهان و مشهور opera ستاره های اعلام شده از طریق Facebook پست منتشر شده در یکشنبه که او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus و او و خانواده اش در حال حاضر در حال منزوی خود را برای تا زمانی که آن را تلقی پزشکی لازم است. به گزارش نیویورک تایمز, دومینگو در مکزیک زمانی که او با انتشار این پست اعلام کرد که او به قرارداد ویروس.

“در حال حاضر همه ما در سلامت خوب است اما من تجربه تب و سرفه علائم بنابراین تصمیم گیری برای آزمایش و نتیجه برگشتم مثبت” دومینگو نوشت on Facebook. “من خواهش می کنم هر کس باید بسیار مراقب باشید به دنبال دستورالعمل های اساسی با شستن دست های خود را اغلب نگه داشتن حداقل 6 فوت فاصله از دیگران انجام همه چیز شما می توانید برای جلوگیری از این ویروس از گسترش و بالاتر از همه در خانه بمانند اگر شما می توانید!”

همچنین نگاه کنید به: Plácido Domingo معذرت خواهی جدید آزار و اذیت جنسی اتهامات ظهور

این می آید در زمانی که دمینگو دریافت شده افزایش یافت. در سال 2019 تعداد زنانی که کار کرده ام و یا تعامل با او در گذشته متهم دمینگو سیستمیک و تکرار آزار جنسی است که تا به حال اثرات در هر دو شخصی خود اعتماد به نفس خود و حرفه خود را. پس از خرید اینترنتی برای دمینگو حرفه ای بوده و قابل توجهی به خصوص با توجه به نفوذ او انباشته شده در اپرا جهان بیش از چند دهه است. در اکتبر 2019 دومینگو استعفا از موقعیت سابق خود به عنوان مدیر کل لس آنجلس اپرا و همچنین انصراف از تعدادی از اجراهای او برنامه ریزی شده به نظر می رسد.

در اوایل ماه مه در رویال اپرا هاوس در لندن نیز اعلام کرد که دومینگو تا به حال خارج از تعدادی از برنامه ریزی حضور او شده بود میله میله را در این تابستان. این اعلام شده بود در پی یک آمریکایی opera اتحادیه بررسی است که در بر داشت که دومینگو تا به حال در واقع رفتار نامناسب با زنان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>