السا ژان نشان می دهد برخی از پوست در یک کس صورتی, لباس زیر زنانه مجموعه: ‘باربی Vibes’

السا ژان رفت و خسیسانه چادری برای او جدید ترین Instagram update. او نشان داد او در حالی که منحنی آشکار به طرفداران او که او احساس مانند یک عروسک باربی است.

در پورنو, ضربه محکم و ناگهانی السا نگاه سیگار کشیدن او به عنوان لرزاند صورتی ساتن زیر مجموعه. سینه بند, افتخار داراي زوائد و ارایش اطراف بالا در حالی که flaunting او اسلحه و فراوان رخ.

مطابق با کف مناسب به صورت چسبیده در اطراف او کوچک کمر و لگن در حالی که همچنین افشای او قاتل است. او شکم صاف و قابل توجه abs نیز بر روی صفحه نمایش کامل در شات. او accessorized نگاه با یک دستبند روی مچ دست.

او نشسته بر روی زمین در کنار یک دیوار سفید با پاهای خم شده و در مقابل از او. او قرار داده شده در دست بر روی زمین برای تعادل و دیگری را بر او گوساله را به عنوان او داد لاسی لبخند به دوربین.

السا عینک طولانی, مو بور سبک آبشاری در فر که با افت بیش از شانه اش آویزان کردن پشت او.

او همچنین تصمیم گرفتند برای آرایش صورت در عکس. این نرم افزار شامل بلند, ریمل مژه و ابرو-تحت پوشش مژه و خط چشم سیاه. او افزود: soft pink سایه چشم و مجسمه ابرو برای جلب توجه و حتی بیشتر به او ویژگی های.

او sported درخشش گرم بر روی صورت خود را با استفاده از رنگ صورتی سرخ شدن سیب از گونه ها و سوسو زننده هایلایت روی بینی و چانه و زیر چشم. او به اتمام گلم با نور صورتی براق روی لب ها کامل.

بسیاری از السا بیش از 1.8 میلیون پیروان نمی دریغ به نشان دادن قدردانی خود را برای ارسال. طرفداران کلیک بر روی دکمه مانند بیش از 121,000 بار از آن ها. تحسین همچنین swarmed بخش نظرات خروج بیش از 1500 پیام برای مدل.

“دوست داشتن این مجموعه و من او را دوست دارم… تلاش برای پیدا کردن آن!!!” یکی پیرو نوشت.

“است که یک صورت و یک بدن برای مطابقت با آن هر که از آن ساخته شده است که شما یک کار شگفت انگیز” دیگری بوده.

“این جانور زیبا باعث می شود من افزایش دما و آن است که یک تب” یک سوم کاربران شبکههای اجتماعی اعلام کرد.

“بسیار زیبا و زرق و برق دار” یک چهارم نظر به عنوان خوانده شده.

السا طرفداران تبدیل شده اند عادت کرده اند به دیدن او سنگ با نشاط به نظر می رسد در آنلاین عکس. او اغلب عکس ورزشی کوچک, تاپ, اندک, لباس زیر زنانه و نحیف مناسب برای حمام کردن.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitrفقط در هفته گذشته السا خوشحال پیروان او هنگامی که او مطرح شده در سفید خالص و مطابق با شورت در حالی که lounging در رختخواب. به تاریخ که ضربه محکم و ناگهانی است raked در بیش از 101,000 دوست دارد و بیش از 900 نظرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>