Elsa Hosk امتداد و نشان می دهد برخی از پوست رنگارنگ و دنج گروه

Victoria’s Secret Angel Elsa Hosk مشترک دو Instagram update با 6 میلیون پیروان که نمایش یک گرم و نرم و رنگارنگ گروه او در حالی که حلق آویز کردن در خانه.

السا را شامل نمی شود یک برچسب جغرافیایی بر روی پست که نشان داد او مکان خاص, اما او به نظر می رسد در خانه با یک رنگ خنثی دیوار پشت خود را به عنوان او بر روی زمین نشسته با پاهای کشیده.

السا لرزاند یک کودک صورتی sweatshirt با یک بسکتبال رنگارنگ گرافیک بر روی آن. اگر سرعت باد بود شل-اتصالات و احاطه السا زیر هیکل او موفق به نشان دادن برخی از پوست های نورد سجاف از سرعت باد به طوری که معده او شد بر روی صفحه نمایش کامل. بالا پنهان, او, رخ, اما او مطرح به نمایش گذاشت او باب روز.

او زوج نقاشی با مداد رنگی سرعت باد و با همان اندازه رنگارنگ کف یاس بنفش sweatpants با یک طناب کشی دور کمر الاستیک جزئیات در اطراف مچ پا. او مطرح شده با دست خود را بالاتر از سر خود را و پاهای او جمع شده در زیر او خیره مستقیم در دوربین با لب خود را کمی از هم جدا. السا بلند بور قفل شد به عقب کشیده در یک سبک گاه به گاه و او به نظر نمی رسد به پوشیدن خیلی آرایش در ضربه محکم و ناگهانی.

برای شات دوم در Instagram, update, السا رو کردن کف زده و ایستاده در برخواهد داشت. یک پنجره بزرگ با قاب و پانل قابل مشاهده بود پشت سر او اگر چه او باقی مانده است نقطه کانونی ،

او در جمع دست خود را به جیب خود sweatpants و کج باسن خود را کمی. بلوند, تراش مخفی او باب روز ران و اما معده تخت بود و هنوز هم بر روی صفحه نمایش کامل در نگاه. السا زوج خیره کننده جرقه بزند با یک عنوان ساده که توضیح فعالیت های او و پیروان او نمی تواند به اندازه کافی دریافت کنید. پست متصلب تا بیش از 84,600 دوست دارد در عرض فقط دو ساعت و همچنین دریافت 305 نظرات از طرفداران مشتاق.

“دنگ. من نمی شبیه به این در طول قرنطینه” یکی پیرو اظهار نظر.

“کسانی که abs” یکی دیگر از فن گفت: captivated by خاص که بخشی از او جا بدن.

“سالن پوشند اما آن را مد” یکی دیگر از فن اضافه شده است.

“عاشق ساز و برگ” یکی دیگر پیرو اظهار نظر.

حتی زمانی که او به سادگی lounging در خانه السا در اغلب راه را به کسی را دست انداختن او پیروان با نشان کردن بدن های باور نکردنی. فقط در ماه گذشته به عنوان Inquisitr گزارش, victoria’s Secret Angel مشترک دو Instagram update که در آن او را لرزاند پورنو سیاه, لباس زیر زنانه. او زوج خیره کننده bralette با بالا waisted دادخواستها و هر دو شامل یک ظریف و در عین حال ارتباط الگوی. جوراب ساق بلند, رخ, و باب معده تمام شد بر روی صفحه نمایش کامل در این نگاه بسیار گرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>