ایلان پیشنهاد برای اهدای تسلا ساخته هواکش تساوی غیر منتظره بهره

Elon Musk ارائه می دهد به ارسال رایگان COVID-19 هواکش در سراسر جهان است. معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ

در روز سه شنبه Elon Musk در توییتر اعلام کرد که تسلا که به تازگی شروع به ساخت بیمارستان هواکش برای درمان شدید COVID-19 بيمار را ارسال برخی از واحدهای اضافی به هر نقطه در جهان به عنوان طولانی به عنوان کشور نهفته در درون تسلا تحویل مناطق—برای همه آزاد است.

“تنها شرط این است که دریچه های مورد نیاز بلافاصله برای بیماران نه ذخیره شده در انبار” به مدیر عامل شرکت تسلا است.

همچنین نگاه کنید به: Virgin Galactic ماهواره ای واحد ساخته شده COVID-19 ونتیلاتور برای عدم استفاده از ICU

این پیشنهاد را به سرعت جلب توجه از سفرای کشورهای خارجی که رنگی به سایت های رسانه های اجتماعی به نوشتن “عزیز الون” پیام درخواست برای صرفه جویی در زندگی, ماشین آلات.

یکی از اولین پاسخ دهندگان اوکراین شد. “عزیز Elon, اوکراین دومین کشور بزرگ اروپا با جمعیت نزدیک به 40 میلیون نفر از شهروندان” کیف واشنگتن سفارت در پاسخ به مشک را توییت در روز چهارشنبه. “این وضعیت همه گیر در اوکراین در حال نزدیک شدن به اوج خود مارس در حال رفتن به سخت ترین. مردم در بیمارستان ها نیاز به هواکش. ما آماده همکاری! Dyakuyemo! (با تشکر از شما!)”

کشور اروپای شرقی سابق بهداشت وزیر Ulana Suprun نوشت: یک جداگانه پاسخ تحت مشک را صدای جیر جیر “اوکراین نیاز مبرم به هواکش. ما فقط 3500 در بخش مراقبت های ويژه و ما یک جمعیت 37 میلیون. لطفا به ما کمک کنید!”

همانطور که از پنج شنبه صبح, اوکراین به گزارش 804 COVID-تعداد 19 و 20 مربوط به مرگ و میر.

شهروندان و پزشکان از آفریقا نیز شروع به پریدن کرد و در لیست انتظار. “ما نیاز به این فن به عنوان دولت ما نه تنها ستمکار و بی فایده بلکه بی شرمانه” یک خود اعلام کرد دکتر از نیجریه توییتی به مدیر عامل شرکت تسلا در روز پنج شنبه صبح. “این فقط ممکن است آخرین امید ما در مبارزه با اثرات این ویروس است.”

“عزیز Elon ما باید به عنوان بسیاری از ماسک به عنوان شما می توانید با ما ارسال در نیجریه [یا] هر کشور آفریقایی است که می پرسد” نوشت: یکی دیگر از کاربر توییتر توصیف خود را به عنوان یک شهروند نیجریه. “در نیجریه, ما در حال حاضر 163 فعال موارد برخی از کسانی که در وضعیت بحرانی است.”

مشک و تسلا نیست و در پاسخ به هر یک از این درخواست نشده است. هر دو اوکراین و نیجریه در تسلا تحویل منطقه است.

پس از ماه گذشته تسلا اهدا کرده است چند هزار هواکش از جمله برخی از 1000 واحد مشک گفت که او خریداری شده از “oversupply” در چین و ده ها هزار نفر از ماسک و دستکش به ایالات متحده بیمارستان. هنوز متحده در سراسر کشور هنوز به صورت یک خمیازه کمبود تجهیزات پزشکی به عنوان COVID-19 مورد موشک وار رفتن.

اندرو کومو فرماندار نیویورک در جهان کنونی همه گیر کانون هفته گذشته گفت که دولت خود به تنهایی نیاز به 40,000 هواکش برای مقابله با افزایش تقاضا است. دیدن نیاز فوری دولت های ایالتی و فدرال شده اند تقلا برای توزیع ذخیره ذخیره در دسته های چند صد. تولید کنندگان از جمله جنرال موتورز و فورد و برنامه ریزی برای ساخت تعداد بیشتری از این ماشین آلات با استفاده از خودرو ظرفیت تولید برای رفع کمبود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>