ایلان دختر Grimes نشان داد برخی از چالش های او شده است رفتن را از طریق به دلیل بارداری او در آخرین پست خود Instagram صفحه. در عنوان از selfie کانادا خواننده/ترانه سرا فاش کرد که او تا به حال تجربه برخی از “عوارض” در طول سه ماهه اول.

خوشبختانه کسانی که مشکل زود مسائل به دنبال یک “مناسب” سه ماهه دوم. اما او در ادامه برای اضافه کردن که او در حال حاضر در حال تجربه زیادی از درد در 25 هفته نقطه سفر خود را به تبدیل شدن به یک مادر.

“این چیز تمام شده است یک بیت از یک مصیبت,” او نوشت.

علاوه بر تغییرات فیزیکی و بارداری او تغییر کرده است عاطفی بیش از حد Grimes افشا می شود. او اعتراف کرد که از آن ساخته شده او را حساس تر به نظرات منفی او دریافت آنلاین.

گرایمز همچنین عذرخواهی به طرفداران برای بودن وجود ندارد و از رسانه های اجتماعی و برای ترویج آینده او آلبوم را از دست ندهید قابلیت هاکه قرار است در فوریه 21. او همچنین خطاب به حدس و گمان است که بارداری خود را اعلام جعلی برای ترویج این پروژه است.

“جعلی یا واقعی ؟ هاها,” او گفت:. “وای من شروع به احساس بد هاها… چگونه فراموش خانواده کنار آمدن با کار و داشتن یک نوزاد??”

با وجود برخی از مبارزات که او را از طریق رفته Grimes گفت که وجود داشته اند تجارب مثبت نیز هست. او که بارداری داده است بسیاری از “وحشی” الهام بخش برای هنر او. اما بعد از آن تصریح کرد که فیزیکی اشکالاتی را ساخته اند آن را سخت را برای او به کار می کنند.

همانطور که از نوشتن این پست شده است دوست داشت بیش از 150 ، 000 بار و بیش از 3000 نفر اظهار نظر در آن است. در بخش نظرات طرفداران او را تشویق پیام و یکی از آنها را از یک شخص معروف موسیقی.

“من مطمئن هستم که ساخت انسان است که سخت ترین کار همیشه به نوعی به خود شما انجام دو وظیفه” کتی پری نوشت.

گرایمز ” غیر معروف طرفداران chimed در نیز هست. برخی از آنها ارائه پیشنهادات در مورد چگونه او می تواند از بین بردن برخی از بارداری مربوط به ناراحتی.

“یوگا و ورزش درز واقعا کمک به جهنم همسر من” یک نفر نوشت.

“این فوق العاده-همه جانبه تعهد” یکی دیگر اضافه شده است. “آرام با خودتان است.”

“قطع در آن وجود دارد” یک چهارم نوشت. “پایان بارداری سخت ترین قسمت است. شما آنقدر قوی—شما می توانید تمام از این است.”

به عنوان Inquisitr گزارش Grimes اعلام بارداری از طریق یک انتها عکس به اشتراک گذاشته شده به Instagram on January 8. در عکس او را لرزاند و گیسوی سیاه و سفید و نوارهای سوار یک عکس از یک جنین در ناحیه میانی.

ارسال شده در دوست داشت بیش از 200 ، 000 بار از آن ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im