Elon Musk ساخته شده است که 2 میلیارد دلار در این هفته مخالف بیشتر محرک برای بیکاران

Elon Musk به دست آورده بیش از 44 میلیارد دلار در ارزش خالص طی این بیماری همه گیر. Saul مارتینز/گتی ایماژ

اگر شما به یاد داشته باشید آنچه که Elon Musk گفت: در مورد کوروناویروس در این بیماری همه گیر را در اوایل روز (از جمله خود مرده اشتباه پیش بینی است که ایالات متحده خواهد بود از COVID-19 موارد تا پایان مارس) شما احتمالا باید فکر می کنم دو بار قبل از گرفتن او را به طور جدی در دیگر همه گیر مسائل مربوط به. اما هنگامی که مدیر عامل شرکت تسلا مذاکرات اینترنت گوش می دهد.

در خود به خود صدای طوفان دیده می شود توسط خود 37 میلیون پیروان در صبح روز جمعه مشک صحبت کرد تا ذهن خود را در بحث های داغ در واشنگتن بیش از یک دوم coronavirus امداد لایحه. “یکی دیگر از محرک اقتصادی دولت بسته است در بهترین منافع مردم [به نظر من],” میلیاردر صراحت گفت.

جای تعجب نیست که نظرات درو فوری جنجال در توییتر. در حالی که برخی از تحسین او anti-ایجاد روحیۀ (“دقیقا! بیشتر پرستاری کردن دولت است. پول بیشتری چاپ است که منجر به تورم به زودی” پاسخ یک کاربر توییتر) دیگران به سرعت در زمان اطلاع از طنز که مشک خود امپراتوری کسب و کار گرفته شده میلیاردها دلار یارانه های دولتی. فقط این ماه تسلا زده و فرار مالیاتی معامله به ارزش $64 میلیون در تگزاس برای ساخت یک کارخانه جدید در آستین. میلیاردر نیز ساخته شده و یک ثروت عظیم برای خود در طول همه گیر به لطف تسلا افزایش سهام و سهام جایزه پرداخت.

به روشنی در مشک نیست کاملا مخالف با این ایده از مردم با دادن پول آزاد در زمان بحران است. “به عنوان یک یادآوری من به نفع اساسی جهانی درآمد” او توضیح داد: در جریان صدای جیر جیر. “[این] هدف دولت باید برای خوشبختی مردم است. به هر فرد اجازه می دهد تا پول آنها را به تصمیم می گیرید چه نیازهای خود را به جای قوا از قانون که ایجاد خود خدمت منافع خاص.”

دوم فدرال coronavirus امداد بسته های مورد بحث در حال حاضر شامل پرداخت مستقیم به اکثر آمریکایی ها مانند مراقبت تصویب قانون در ماه مارس است. اما اکثریت از بودجه نجات خواهد شد به کارگردانی به کسب و کارهای کوچک محلی و افزایش مزایای بیکاری. دموکرات ها در مجلس نمایندگان تصویب لایحه محرک در مارس لقب قهرمانان قانون است که ادامه خواهد داد به کارگران بیکار اضافی 600 $در هفته. جمهوری خواهان بحث کرده اند بسیار کمتر سخاوتمندانه بسته در حدود 100 دلار در هفته است.

“[بسته های مشوق] در این ماجرا به آبشش با منافع خاص earmarks,” مشک گفت: در یک جمعه جیر جیر. “اگر ما یک محرک در آن فقط باید پرداخت های مستقیم به مصرف کنندگان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر