ایلان ماسک فکر می کند ‘Coronavirus وحشت گنگ” در میان تسلا مشکلات

ایلان تسلا شده است تقلا برای مقابله با تاثیر نامطلوب از شیوع کروناویروس در آن کسب و کار است. کریگ Barritt/گتی ایماژ برای Casamigos)

Coronavirus (Covid-19) شیوع فلج زندگی عادی در سراسر امریکا به عنوان رویدادهای مهم دریافت لغو هواپیمایی توقف پرواز و شرکت ها بگویید کارکنان به محل کار از خانه. اما در میان در سراسر کشور اورژانس تسلا ویژه مدیر عامل Elon Musk, برای یک, است که با داشتن یک زمان سخت به درک چه وحشت است همه چیز در مورد.

“Coronavirus وحشت گنگ” مشک توییتی بعد از ظهر جمعه.

توییت ویروسی رفت فورا garnering بیش از 50000 و در عرض تنها ده دقیقه.

آن را اعتقاد بر این بود که برای اولین بار از این مدیر عامل شرکت تسلا صحبت علنی در مورد شیوع ویروس که باعث شده است که سکسکه در برق خودروساز زنجیره تامین به تازگی.

همچنین نگاه کنید به: نیکولا یک تسلا رقیب ساخت هیدروژن-طراحی کامیون, رفتن, عمومی

روز پنجشنبه شاخص Nikkei Asian Review گزارش داد که برخی از تسلا مدل 3 صاحبان در چین عصبانی بودند پس از پیدا کردن که تسلا تا به حال بی سر و صدا را کاهش داد و کنترل تراشه ها در اتومبیل های خود را’ سیستم های کامپیوتری. در پاسخ به این گزارش تسلا توضیح داد که آن را تا به حال به نصب نسخه های قدیمی تر از تراشه به تازگی ساخته شده است مدل 3 خودرو به دلیل تولید از آخرین تراشه شده بود به تعویق افتاد با توجه به کوروناویروس.

“ما عمیقا با عرض پوزش برای سردرگمی ما باعث به برخی از تسلا صاحبان این شرکت در بیانیه ای گفت در چینی پلت فرم رسانه های اجتماعی Weibo.

ماه گذشته تسلا اذعان کرد در یک ثانیه پر کردن که شیوع کروناویروس می تواند “یک ماده تاثیر نامطلوب” در کسب و کار خود را در سال 2020 است.

تسلا سهام سقوط بیش از 20 درصد در گذشته دو هفته پس از یک رکورد به بازار گسترده تر nosedived نگرانی از این بیماری همه گیر.

تعداد Covid-19 موارد شروع به پریدن کرد خطرناکی در ایالات متحده در این هفته است. در مطبوعات وجود دارد 225 مورد تأیید و 14 مرگ و میر در کشور است. چند بزرگ و شرکت های فن آوری از جمله آمازون, Facebook و مایکروسافت را تشویق کارکنان به کار از خانه. تسلا نشده اعلام کرد هیچ برنامه ای برای انجام این کار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>