Elon Musk نشان می دهد که چگونه نزدیک تسلا است به خود رانندگی اتومبیل در چین AI کنفرانس

Elon Musk ارائه یک سخنرانی از راه دور در جهان, هوش مصنوعی, کنفرانس در روز پنج شنبه. درخشش

مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk تحویل مختصر بیان از طریق کنترل از راه دور تصویری به مسئولین این سال جهان, هوش مصنوعی, کنفرانس (WAIC) در شانگهای چین در پنج شنبه, لگد زدن به کشور را مهم ترین همایش فن آوری. مشک در جواب سوال در مورد تسلا آخرین توسعه در هوش مصنوعی مرکزی قطعه از فن آوری در پشت این شرکت “خلبان اتوماتیک” نیمه مستقل سیستم رانندگی. چین تسلا بزرگترین بازار خارج از ایالات متحده است.

پس از معرفی اولین نسخه از خلبان اتوماتیک در سال 2014 تسلا است به روز رسانی سیستم چند بار. آخرین نرم افزار ویژگی های طبقه بندی شده به عنوان میان سطح 2 و سطح 3 استقلال تحت وزارت حمل و نقل را در پنج سطح از خودرو های اتوماسیون. در این سطح یک ماشین می توانید درایو خود را در برخی از جاده های شهر و با دسترسی محدود بزرگراه اما نیاز به راننده قادر به کنترل در هر زمان اگر سیستم دچار سردرگمی.

تسلا ادعا کرده است که این سخت افزار آماده برای فعال کردن سطح 5 استقلال یا کامل خود رانندگی که باید اجازه می دهد تا راننده به ماندن دست آزاد اکثر و یا تمام وقت. وقتی پرسیده شد که در مورد نرم افزار پیشرفت در رویداد روز پنجشنبه مشک گفت که او “بسیار با اعتماد به نفس است که در سطح یا در اصل استقلال کامل اتفاق خواهد افتاد بسیار به سرعت.”

همچنین نگاه کنید به: Self-Driving Car مسابقه بین تسلا موتورز و فورد طول می کشد به نوبه خود بزرگ

“تسلا, من احساس می کنم ما بسیار نزدیک به سطح 5 استقلال. ما باید قابلیت های اساسی برای رسیدن به سطح 5 استقلال کامل این سال” او وعده داده شده.

برای رسیدن به این مشک گفت: تسلا تصمیم گرفته است به دنبال یک استراتژی ادغام عمودی با طراحی خاص خود را دارد و سخت افزار و تراشه و شبکه عصبی آموزش قابلیت های.

“من فکر می کنم هیچ چالش اساسی باقی مانده برای رسیدن به سطح 5 استقلال” او مطمئن مخاطبان. “وجود دارد بسیاری از مشکلات کوچک. و پس از آن وجود دارد چالش حل تمام کسانی که مشکلات کوچک و قرار دادن کل سیستم با هم و فقط به خاطر پرداختن به دم بلند از مشکلات است. شما پیدا کنید که شما قادر به تحمل اکثریت قریب به اتفاق از شرایط است.”

گذشته از ویژگی های بحث مشک نیز صحبت کرد و به شدت از پیشرفت در تسلا شانگهای Gigafactory که اصلی تولید مدل 3 خودروی سواری برای مشتریان چینی. “من همیشه شگفت زده چگونه بسیاری از هوشمند و سختکوش مردم هستند که در چین و چقدر انرژی مثبت وجود دارد,” او گفت:. “مردم واقعا هیجان زده در مورد آینده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>