ایلان Repurposing کارخانه تسلا برای ساخت بیمارستان هواکش

ایلان مرد از بار. برنده McNamee/گتی ایماژ

چه درست برای نوآورانه میلیاردر برای انجام این کار در زمان از یک بیماری همه گیر? در مورد مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk, جواب این است به طور موقت repurpose خود را وسیله نقلیه الکتریکی و پانل های خورشیدی کارخانه به خطوط مونتاژ برای بیمارستان هواکش که در حال حاضر در تامین کوتاه مدت در سراسر کشور است.

در یک سری از توییت در روز چهارشنبه مشک گفت که تسلا Gigafactory در بوفالو, نیویورک خواهد شروع به تولید هواکش “را به عنوان به زودی به عنوان مثل انسان ممکن است. ما هیچ چیز را در قدرت ما برای کمک به شهروندان نیویورک.”

همچنین نگاه کنید به: چرا Elon Musk نگه داشتن تسلا کارخانه باز در واقع می تواند کمک به مبارزه با کروناویروس

مشک است که از زمان—در حال حاضر در حال حاضر او نیاز به پنکه ضروری قطعه از تجهیزات مورد نیاز به درمان شدید COVID-19 بیماران به مراتب ضروری تر از نیاز به تولید وسایل نقلیه الکتریکی.

در روز سه شنبه فرماندار اندرو کومو گفت نیویورک در حال حاضر دسترسی به حدود 6,000 هواکش است و اگر این ویروس را نگه می دارد در گسترش در سرعت فعلی دولت در نهایت باید به عنوان بسیاری از 37,000 از آنها.

“ایالت نیویورک است که در بسیاری نهفته دولت در کشور” دولت, مجلس Sean Ryan در نامه ای نوشت: اوایل این هفته در نشستی مشک شروع به ساخت هواکش در بوفالو گیاه با توجه به روزنامه های محلی اخبار بوفالو. “آن را حس می کند که افزایش ونتیلاتور تولید اتفاق می افتد در اینجا برای اطمینان از ما می تواند پاسخگویی به تقاضای رو به رشد ما سیستم مراقبت های بهداشتی.”

تسلا در حال حاضر شروع به تولید هواکش در آن فرمونت کالیفرنیا کارخانه در همکاری با عرضه های پزشکی شرکت Medtronic. تسلا است که با استفاده از آن تهویه مطبوع [تهویه و تهویه مطبوع] ظرفیت تولید یکی از Medtronic را پایین پایان هواکش که آسان تر برای تولید در خارج از سایت مرکز نسبت به مدل های پیچیده تر.

در اوایل این هفته مشک اهدا 1,255 هواکش—که او گفت: او می خواهم خریداری شده از “oversupply” در چین—برای بیمارستان ها در کالیفرنیا که تسلا مستقر است.

این مدیر عامل شرکت تسلا شده است به سرعت در حال حرکت ماسک صورت بیش از حد یکی دیگر از ضروری پزشکی منابع در تامین کوتاه مدت.

هفته گذشته او با ارسال توقیف کامیونی حامل 50,000 N95 ماسک صورت از فریمانت به خانه یک دکتر کار برای دانشگاه مرکز پزشکی (UWMC) در سیاتل در مدت کوتاهی پس از یادگیری است که وجود دارد کمبود ماسک صورت در این منطقه است. حمل و نقل بود بنابراین مصلحت است که گیرنده آن دکتر کریستینا Adams Waldorf, تا به حال یک زمان سخت در ساخت اتاق در جعبه زمانی که آنها وارد شدند.

“این فقط خیلی سریع” آدامز والدورف گفت سیاتل تایمز.”من احساس خیلی خوبی در مورد بخش کوچکی از این کمک های مالی. در این بحرانی کمبود تجهیزات حفاظت شخصی ترسناک است. ما نمی توانیم سیستم مراقبت های بهداشتی ما فاسد شده در این لحظه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>