Tesla co-founder and CEO Elon Musk

تسلا از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Elon Musk معرفی به تازگی پرده برداری تمام برقی و باطری تسلا Cybertruck تسلا طراحی مرکز در هاوتورن کالیفرنیا در نوامبر 21, 2019. فردریک J. BROWN/خبرگزاری گتی ایماژ

بیل گیتس نشان داد در 14 فوریه مصاحبه با یوتیوب tech ستاره Marques Brownlee (MKBHD) که او به تازگی خریداری یک پورشه Taycan برای اولین بار الکتریکی ارائه توسط لوکس ورزشی می شناسند و از آن خیلی خوشش آمد.

“این است که بسیار سرد است. که من اولین ماشین الکتریکی و من آن را با بهره گیری زیادی” مایکروسافت از بنیانگذاران گفت Brownlee.

همچنین نگاه کنید به: Elon Musk توضیح طرح خود را به الکتریکی هواپیما

اما هنگامی که این خبر به تسلا جهان بسیاری از طرفداران جان سخت احساس جرم از جمله آن مدیر عامل شرکت Elon Musk.

“من تعجب می کنم که چرا بیل گیتس تصمیم به رفتن با Taycan به جای تسلا” Tesletter های غیر رسمی تسلا اخبار حساب های اجرا شده توسط طرفداران در توئیتر خود نوشت در روز دوشنبه.

“من نا امید کرد چرا که بسیاری از مردم در حال رفتن به سازمان دیده بان مصاحبه و آنها در حال رفتن به اعتماد لایحه را برای آن کلمه و نه حتی در نظر EVs,” اخبار دسته اضافه شده در پیگیری صدای جیر جیر با اشاره به دروازه’ نظر که برق اتومبیل و خانه به عنوان یک کل هنوز به صورت عمده تنگنا در ارائه محدوده طولانی به اندازه کافی برای سفر از راه دور هنگامی که در مقایسه با بنزین اتومبیل. “چرا ؟ از آنجا که بیل گیتس واقعا مرد هوشمند.”

که جیر جیر می تواند فراموش شده اند به سرعت زمانی که Tesletter را 8,600 پیروان میگردین گذشته آن را در توییتر خود را تغذیه بدون فکر دوم. اما آخرین بخش توصیف گیتس به عنوان “یک مرد هوشمند” زده عصب با مشک. “من در گفتگو با دروازه شده اند underwhelming [صادقانه]” این مدیر عامل شرکت تسلا اظهار نظر تحت جیر جیر.

گیتس آورده اخیر خود پورشه خرید به عنوان بخشی از یک بحث گسترده تری در مورد وسایل نقلیه الکتریکی و نقش آنها در سوق دادن جهان به دوره ای از انرژی های تجدید پذیر. در حالی که تصدیق تسلا رهبری در EV فضای گیتس اشاره کرد که آن را نه تنها شرکت ساخت اتومبیل های الکتریکی و که همه آنها به صورت یکسان به چالش بکشد. “تمام شرکت های خودرو از جمله برخی از آنهایی که جدید هستند در حال حرکت فوق العاده سریع برای ساخت اتومبیل های الکتریکی,” او گفت:. “بزرگترین نگرانی این است که آیا مصرف کنندگان خود را در غلبه بر اضطراب محدوده.”

مشک و دروازه را در فرد ملاقات کرد حداقل یک بار از جمله در هوش مصنوعی رویداد در چین در سال 2015.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im