Elon Musk

حتی Elon Musk می گوید که آن را غیر ممکن به انجام بیش از حد بسیاری از چیزها در همان زمان. کریگ Barritt/گتی ایماژ برای Casamigos

پس از خودروهای برقی قابل استفاده مجدد راکت ساز تونل و مغز تراشه های آن را نمی خواهد تعجب اگر Elon Musk تصمیم به راه اندازی یک شرکت جدید برای ساخت جهان برای اولین بار الکتریکی هواپیما. در واقع او شناور بسیار ایده در سپتامبر سال 2018 در طول مصاحبه ای در جو روگان پادکست (یکی مربوط به علف هرز سیگار کشیدن و نوشیدن ویسکی ساخته شده است که سرفصل همه جا در آن زمان).

هواپیما مشک تا به حال در ذهن خواهد بود قادر به عمودی برخاست و فرود یک ویژگی شناخته شده به عنوان عمود پرواز و پرواز در سرعت های مافوق صوت در ارتفاعات بالا.

همچنین نگاه کنید به: خواهد تسلا طراحی ناسا بعدی Moon Rover?

اما از آن زمان تسلا و SpaceX مدیر عامل یافت نشد زمان زیادی را به این ایده بیشتر, او گفت: در مصاحبه اخیر خود در یک قسمت از پادکست ردیف سوم تسلا منتشر شده در مارس 9.

“نه” مشک گفت: وقتی پرسید که آیا او تا به حال هر گونه کوتاه مدت برنامه ای برای ساختن الکتریکی هواپیما. “من فکر می کنم آن را فوق العاده دشوار است را به یک هواپیما به تولید و دیدار با تمام الزامات قانونی در سراسر جهان,” او توضیح داد. “آن چیزی که بسیار دشوار است… در آن طول می کشد یک مقدار عظیم از تلاش برای انجام هر یک از این چیزها بنابراین شما می توانید همه آنها را انجام دهید.”

پادکست میزبان پیشنهاد به مشک که او می تواند اهرم تسلا موفقیت های اخیر در بازار سهام به صندوق جدید تحقیق و توسعه از جمله الکتریکی هواپیما, در صورت نیاز.

اما “این که چگونه کار می کند” مشک قطع شود. “اینطور نیست که اگر ما فقط به حال پول بیشتر شما می توانید آن را به طور موثر در R&D.”

“اما اگر وجود دارد یک کارخانه تولید مهندسین عالی خواهد بود که درست است,” او اضافه شده است.

الکتریکی عمود پرواز هواپیما نیست به طور کامل از روی میز ، مشک اشاره کرد که او ممکن است به این ایده بیشتر فکر می کردم هنگامی که خود را در پروژه های دیگر به خصوص اتومبیل های برقی و پانل های خورشیدی خود را رسیدن به مقیاس مورد نظر. پس از همه “همه حمل و نقل خواهد بود الکتریکی به جز موشک” کارآفرین گفت.

“من فکر می کردم در این مورد بسیار زیادی بسیار زیادی” مشک گفت الکتریکی طراحی جت در جو روگان مصاحبه در سال 2018 است. “ترفند این است که شما باید برای انتقال به سطح پرواز. چیزی که شما می خواهم به استفاده از برای برخاست و فرود عمودی مناسب است برای پرواز با سرعت بالا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im