تنها دو ماه پس از خرید Ellen Pompeo را Sag Harbor خانه برای $3 میلیون صاحبان جدید به فهرست هشت هکتار ملک به عنوان گران اجاره.

سفارشی-ساخته شده از 2400 فوت مربع Hamptons خانه رعیتی است که در حال حاضر ارائه شده به عنوان یک تابستان اجاره با سنگین $50,000 برچسب قیمت برای ماه جولای. آن را حتی بیشتر گران قیمت $60,000 یک ماه به ماندن در خانه از ماه اوت از طریق کار در روز.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده هری و Meghan Markle رسما خروج سلطنتی زندگی

Ellen Pompeo سابق Sag Harbor صفحه اصلی در حال حاضر در بازار اجاره. لیزا اوکانر/خبرگزاری گتی ایماژ

سه سطح خانه دارای یک اتاق بزرگ با شومینه و دو-ارتفاع سقف. آشپزخانه مجهز با cabinetry کانتر سنگ مرمر و صبحانه نوار ضد صندلی با یک مجاور گوشه ناهار خوری.

نمایش در, محصور شده منطقه زندگی می کنند با سقف طاقی شکل است که مجهز به یک میز ناهار خوری بزرگ, شومینه, و مقدار زیادی از صندلی طبق مثال های برگزار شده توسط کورکوران کارگزار Kial رامیرز.

تاپیک خاکستری-paneled اتاق رسانه به عنوان به خوبی به عنوان یک دن. یک استاد سوئیت در طبقه همکف یک اتاق نشیمن حمام و خصوصی راه پله که منجر به یک یدکی اتاق مهمان.

در خارج وجود دارد یک گرم gunite استخر.

Pompeo انداخت در مبلمان هنگامی که او به فروش خانه به خانه در حال حاضر ارائه شده به عنوان یک به طور کامل مبله و اجاره با همان دکور به عنوان زمانی که grey’s Anatomy ستاره زندگی می کردند وجود دارد.

Pompeo و همسرش, کریس Ivery پرداخت $925,000 برای پنج خوابه چهار حمام Hamptons خانه بازگشت در سال 2011 و سوار بر یک عمده فروش. او در نهایت ذکر شده در ساحل عقب نشینی برای $3.8 میلیون در ماه اوت سال 2017, اما او نمی باید ساده ترین زمان پیدا کردن کسی را به خانه خود دست. خانه شد و خاموش کردن بازار برای چند سال آینده در پیوسته کاهش قیمت قبل از بازیگر زن در نهایت به فروش خانه به صاحبان فعلی در ماه ژانویه این سال است.