تنها چند روز پس از دریافت مدال آزادی ریاست جمهوری بالاترین غیرنظامی افتخار از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بحث برانگیز صحبت با رادیو میزبان Rush Limbaugh راه اندازی یک حمله در دموکرات نامزد ریاست جمهوری پیت Buttigieg.

در حالی که بحث در مورد نتایج مقدماتی نیوهمپشایر — که در آن Buttigieg در آمد دوم — Limbaugh گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن را “سرگرم کننده” با سابق, South Bend, شهردار که “عاشق بوسیدن شوهر خود در بحث مرحله است.” میزبان این نتیجه رسیده است که آمریکایی ها آماده نیست برای انتخاب یک همجنسگرا نامزد جرقه شدید میکند. سناتور. الیزابت وارن در حال حاضر کوبیدن Limbaugh با توجه به تپه.

دفاع از او را رقیب در مقدماتی حزب دموکرات نژاد وارن در زمان به توییتر به انفجار بحث رادیو میزبان حملات را به عنوان “ضد همجنس” نشان می دهد که تهمت تعصب را تشویق می کند. “این ضد همجنس حملات @PeteButtigieg نفرت و توهین آمیز,” او نوشت.

“ما نمی خواهد تحمل این در حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری و ما را به مبارزه با هم در برابر نفرت و تعصب که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ترویج و پاداش.”

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن خود در کاخ سفید امیدوار نیز در نظر Limbaugh اظهارات نشان می دهد که آنها منعکس کننده “کجروی” از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. “پیت و من در حال رقبای اما این پسر افتخار او و شجاعت او هوشمند به عنوان جهنم” بایدن گفت: از Buttigieg که خواهد بود که برای اولین بار آشکارا گی جمهور اگر او برنده در ماه نوامبر.

به عنوان تپه یادداشت Buttigieg overperformed رای گیری در بحث آیووا, قفقاز, برنده بیشتر از نمایندگان مستقل بهداشت ، برنی ساندرز ورمونت اما از دست دادن رای مردم. سابق South Bend شهردار بیش از حد انتظارات در گرانیت دولت نیز هست که در آن ساندرز ضرب و شتم او توسط تنها چند درصد است.

اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن دیدم ظاهرا هیچ مشکلی با اعطای ریاست جمهوری او مدال آزادی به Limbaugh, او به تازگی گفت که او را برای رای دادن به یک, گی, نامزد ریاست جمهوری. در مصاحبه با فاکس نیوز لنگر Geraldo ریورا به فرمانده گفت که او نمی خواهد که یک مشکل رای دادن به یک فرد همجنسگرا به رئیس جمهور اشاره کرد که برخی از “گروه” از مردم احتمالا نمی خواهید به انجام این کار.

در یک مصاحبه در سال گذشته زمانی که Buttigieg اولین گل رز به شهرت مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: یک نامزد انتخابات ریاست جمهوری ظاهر شدن روی صحنه, در کنار شوهر خود است “بزرگ” و باید به عنوان یک “نشانه ای از پیشرفت است.”

نظرسنجی نشان می دهد که اکثریت آمریکایی ها موافق با مغلوب ساختن پیشی جستن. با توجه به نظرسنجی گالوپ, 76 درصد از آمریکایی ها را برای رای دادن به یک گی یا لزبین, نامزد ریاست جمهوری. هشتاد و سه درصد از دموکرات ها می گویند که آنها را برای رای دادن به یک, گی, مرد یا زن به رئیس جمهور بود و 61 درصد از جمهوری خواهان می گویند همین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im